До яких чоловіків варто ревнувати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Навколо твоєї коханої періодично ошиваються чоловіки, які роздягають її поглядом і обдаровують вельми паскудними компліментами? Не варто відразу хапатися за гострий ніж або закочувати дівчині істерики з погрозами, що ніхто з них її живою не отримає, адже не всі незнайомці з її оточення настільки небезпечні. Спочатку ознайомся з переліком найпідступніших особ, що загрожують вашому щастю.

Її колишній

Хто він? Хлопець, з яким твоя улюблена вечеряла в ресторанах і цілувалася на задніх рядах кінотеатру під час сеансу. Звичайно, все це залишилося давно в минулому і тепер їх об’єднує лише дружба, але минуле з історії не стерти – свого часу цей тип і твоя дівчина засипали і прокидалися в одному ліжку.

Чи потрібно ревнувати? Скоріше за все так. Люди часто мають звичку відроджувати минуле життя. Коли твоя улюблена вирішить випити келих вина з колишнім, їх розмови не обійдуть солодкі спогади, і спливе багато забутих пікантних моментів. Звичайно, алкоголь розкріпачує, а дівчині легше обговорювати інтимне з тим, з ким її вже пов’язувало щось подібне. Але не бий на сполох, поки про все не переконаєшся.

Друг з дитинства

Хто він? Цього чоловіка з твоєю дівчиною пов’язують роки, проведені разом у дитсадку, на уроках гри на гітарі або в одній групі інституту. Вони знайомі мільйон років і при зустрічі обіймаються, як брати, в черговий раз поклявшись один одному у вічній дружбі.

Чи потрібно ревнувати? Ні. У них була спільна пісочниця, ігри в монополію і уроки сольфеджіо – все, крім інтиму. Один з них колись вирішив, що дружбу не варто міняти на відносини, і не бувати цьому ніколи. Так що не варто переживати, поки не з’являться зовсім явні ознаки спалахнувших між ними почуттів.

Новий друг

Хто він? Тип, який обожнює заводити знайомства з чужими дівчатами на кулінарних курсах або на виставках. Одним словом, цей кухар або цінитель мистецтва раптово став частиною її (і відповідно твого) життя, і з якоїсь причини все частіше шукає з нею зустрічей.

Чи потрібно ревнувати? Новий знайомий вельми підступний. Зверни особливу увагу на те, чи часто він, розмовляючи, торкається до дівчини, чи любить фліртувати і чи змахує на закоренілого ловеласа. Якщо їх дружбі немає і тижня, а вони вже проводять, усамітнюючись, по кілька годин, приймай заходи, щоб чого не сталося.

Колега

Хто він? Цей хлопець п’є каву з твоє улюбленою під час обідньої перерви і радить їй, як грамотніше скласти звіт. І вони не звичайні колеги, а справжнісінька команда однодумців – тут є величезна різниця!

Чи потрібно ревнувати? Очевидно, так. Сам подумай: вони проводять весь день пліч-о-пліч і при цьому відмінно між собою ладнають. Але не поспішайте ревнувати дівчину до кожного колеги, включаючи офісного охоронця. Спочатку простежте, як часто і з ким вона затримується на роботі, якщо це трапляється. Тільки потім приймайте рішення.

Друг-гей

Хто він? Жінкоподібний хлопець, з яким твоя дівчина любить попліткувати і пройтися по бутиках.

Чи потрібно ревнувати? Ні, якщо ти впевнений в його орієнтації. Тому відсунь ревнощі і заведи дружбу з хлопчиною, дозволяючи закохатися в тебе. Хоч це й огидно, але на свята ти будеш отримувати хороші презенти.

Наставник

Хто він? Учитель з величезним досвідом, навчаючий її премудростям фен-шую. Цей тип кличе дівчину до себе, щоб наочно продемонструвати, під яким кутом треба ставити в спальні ліжко і в якій кольоровій гамі краще купувати постільну білизну.

Чи потрібно ревнувати? Все може бути. Можливо твоя наївна улюблена вважає, що його цікавлять в ній талант і здібності. У такому випадку розкрій їй очі, щоб дівчина не живила себе ілюзіями і не потрапила в пастку.

"); $("#textVersion").text("До яких чоловіків варто ревнувати?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22966"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини До яких чоловіків варто ревнувати?