Як збільшити швидкість бігу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Деякі без розуму від джоггинга – повільного бігу підтюпцем, інші ж, навпаки, люблять швидкість і стрімкість. Для них – наші сьогоднішні вправи.

Збільшити свою бігову швидкість мріє будь спринтер. Та й багато любителів, чого гріха таїти, крадькома засікають час, за який пробігають звичні кілометри. Якщо твоє завдання – не просто почати бігати, а навчитися робити це швидше, спробуй наш комплекс вправ.

Згинання ніг

Лягай на спину, руки вздовж тулуба. Зігни праву ногу аж до торкання коліном грудей, потім випрями її повністю. Зроби повторення з лівою ногою. Амплітуда вправи невелика – п’яти рухаються не надто високо від землі. Виконуй у швидкому темпі десь по 30 секунд на кожну ногу.

Біг лежачи

Ляж на спину, руки поклади на пояс. Почни виконувати звичайний рух ногами, немов ти на біговій доріжці. Спробуй «пробігтися» як швидко, так і в повільному темпі. Зроби 3 повторення приблизно по півхвилини.

Біг з високим підняттям стегон

Головне у вправі – максимально швидко піднімати ноги. Пробігаєш приблизно 50 метрів, повторюючи забіг 4-5 разів.

Біг із стрибками

Основним при виконанні такого бігу є потужний поштовх від землі, а також швидкість. Повтори 5 разів по 30 метрів.

Біг із закиданням гомілок

Дуже корисна вправа, розвиваюча як швидкість бігу, так і м’язову витривалість. При такому бігу потрібно стежити, щоб плечі не подавалися назад. Пробігаєш таким чином приблизно 50 метрів, повторюючи забіги 2-3 рази.

Семенящий біг

Біг дуже частими, але дуже маленькими кроками. Ногу постав на носок, поступово опускаючись на всю стопу. Під час відштовхування толчкова нога повністю випрямляється. Прискорюйся у міру просування вперед. Такий біг зазвичай завершує звичайну пробіжку – приблизно 20-30 метрів.

"); $("#textVersion").text("Як збільшити швидкість бігу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22969"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як збільшити швидкість бігу?