Як повинен відпочивати чоловік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вчені назвали чотири кращих способи відпочити і компенсувати накопичене за тиждень недосипання.
Чим напруженіший графік життя чоловіка, чим більше він намагається встигнути зробити, позбавляючи себе відпочинку, тим важче наслідки для здоров’я. Вже давно відомо, що недосипання призводить до депресій, набирання ваги і навіть передчасної смерті.

Провідний американський фахівець з проблем сну доктор Меттью Едлунд стверджує, що недосипання цілком можна компенсувати за рахунок активного відпочинку. Просте лежання на дивані перед телевізором принесе тільки шкоду. Адже під час такого пасивного відпочинку хоч спостерігається процес клітинної регенерації, але мозок як і раніше трудиться без перепочинку.

Чоловікові просто необхідний активний відпочинок, що знижує рівень стресу. За словами Едлунд, буває він чотирьох видів: соціальний, ментальний, фізичний і духовний (медитації і молитви).

Отже, соціальний відпочинок – це спілкування з друзями і колегами, розмови з рідними. Соціальна підтримка, як було доведено вченими, допомагає раковим хворим виживати, підвищує опірність при безлічі хвороб, знижує рівень гормону стресу.

Ментальний відпочинок – концентрація на власних емоціях і відчуттях. Можна просто дивитися у стелю, уявляти собі пляж або тропічний ліс, правильно дихати, розслабляти всі м’язи тіла.

Фізичний відпочинок - активне використання процесів, що відбуваються в тілі. Насамперед, це стосується дихання. Ще одна форма фізичного відпочинку – короткий сон. Півгодинна дрімота три рази на тиждень знижує ризик серцевого нападу на 37%.

Що стосується відпочинку духовного, то наукові дослідження довели, що медитації дозволяють не тільки позбавлятися від стресу, але й легше переносити різні хронічні хвороби.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як повинен відпочивати чоловік?