Привила ділового стилю PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Доглянутий і солідний вигляд – запорука успішності будь-якого чоловіка. Щоб удача супроводжувала тобі завжди і скрізь, досить дотримуватися елементарних правил.

Обери гідний костюм. Адже він – головна складова ділового стилю. Костюм повинен бути ідеально посаджений і доповнений відповідним взуттям та аксесуарами. Придбати ідеальний костюм часом не так просто, а от скориставшись послугою пошиття на замовлення, ти точно не прогадаєш.

Грай з відтінками. Крім класичних однотонних костюмів, можеш обзавестися моделями в тонку смужку. Ті ж вимоги і до сорочок: універсальним варіантом стануть моделі білого, темно-синього і чорного кольору, а також сорочки з мініатюрними клітинами, смужками або крапками.

Не захоплюйся аксесуарами. Для ділових зустрічей підбирай мінімум деталей, обмежуючись обручкою, наручними годинниками та дрібними аксесуарами за типом затиску для краватки або запонок. Важливими атрибутами формального стилю також є гаманець, шкіряний ремінь, запонки і практичний портфель.

Вчися складати враження. Вирушаючи на співбесіду, підбирай простий, зручний одяг спокійних кольорів і доглянуте взуття. Підходящим варіантом стане костюм синього або сірого відтінку і білосніжна сорочка.

Увага до деталей. Такі моменти, як неправильна довжина, ширина краватки або сорочки, можуть істотно зіпсувати діловой образ. Пам’ятай, що під піджак слід надягати сорочки з довгим рукавом. За правилами, манжети сорочки повинні виглядати з-під рукавів піджака на 1,5 сантиметра. Затяжний кінець краватки повинен бути захований в петлю із зворотного боку, а його ширина повинна бути співмірна ширині лацканів піджака.

Стеж за собою. Недоглянуту зовнішність не зможе компенсувати навіть найдорожчий костюм.

"); $("#textVersion").text("Привила ділового стилю" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22945"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Привила ділового стилю