Чи варто робити інтимний пірсинг? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Прикрашати своє тіло металевими кільцями, штангами і більше вигадливими елементами декору придумали задовго до нас. Якщо в сучасному світі пірсинг сосків переважно доля дівчат, то серед римських сотників така відмінність було знаком особливої ​​мужності. А чоловічий пірсинг геніталій практикували вже в IV-VI століттях в Індії під час Золотого століття правління династії Гупта. Поки ти не став щасливим володарем мініатюрної металевої конструкції в самому чутливому місці свого організму, варто зважити всі за і проти цього непростого рішення.

За:

Інтимний пірсинг додасть тобі неповторності, так як далеко не кожен (навіть дуже хоробрий) чоловік зважиться пробити собі ніжну плоть пеніса, чутливу шкіру мошонки або на худий кінець крайній випадок вуздечку, щоб закріпити там щось сексуальне з жіночої точки зору, але вельми чужорідне.

Розуміння того, що тепер ти не такий як усі, але ніхто про це і не підозрює, може стати потужним інструментом твого самоствердження. Іноді саме такі, по суті, незначні деталі додають ваги у власних очах не менш ніж хронометр Patek Philippe з корпусом з рожевого золота або непомітний костюм від Brioni.

Партнерки будуть ставитися до тебе з ще більшою повагою – жінки не з чуток знають, яких саме жертв вимагає краса і обурюються, що чоловікові достатньо виголити до блиску щоки, щоб вважати себе ідеальним.

Є шанс, що новопридбана прикраса буде додатково стимулювати тебе і твою партнерку під час сексу, а ваше інтимне життя заграє новими фарбами (сусідів все одно не шкода – вони ще не вибачилися за недільне ранкове соло на перфораторі).

Інтимний пірсинг привчить тебе до жорсткої дисципліни у всьому, що стосується особистої гігієни – страх занести в місце проколу інфекцію і самого пропащого ледаря пожене зайвий раз у ванну.

Проти:

Пірсинг геніталій може викликати хворобливі або просто неприємні відчуття. Це може бути пов’язано з товщиною або формою прикраси, а також з невдало обраним місцем для її інсталяції.

Зростає ризик інфікування геніталій і виникнення хронічних запальних процесів. Так можна і до простатиту непомітно дотягнути.

При деяких видах генітального пірсингу ти вже не зможеш повністю контролювати процес сечовипускання і виробляти його гордо по-чоловічому стоячи. Якщо не хочеш потім з ганчіркою знищувати сліди своєї ніяковості – заспокой своє Его і присядь на стульчак. Хоча в цьому є і плюс: твоя улюблена оцінить, що їй більше не доводиться опускати за тобою стульчак (адже це одна з основних причин розставань пар, після не знятих на час сексу шкарпеток).

Не виключено, що доведеться відмовитися від використання презерватива. Він може порватися від контакту з прикрасою, або зачепиться за неї і завдати травми.

Деякі жінки не отримують задоволення від появи всередині них додаткових деталей, навіть якщо вони потрапляють туди в комплекті з твоїм пенісом. Певний відсоток жінок відчуває навіть хворобливі відчуття від цього. Крім того, далеко не всі дами в захваті, що їм доводиться під час орального сексу мати справу з якимись дратівливими залізяками.

Твоя нова прикраса, поки ти ще не зріднився з ним, так і норовить за що-небудь зачепиться. За тканину плавок або штанів, за губку або мочалку в душі, за волосся коханої в найвідповідальніший момент. Або навіть (про це краще і не думати) за її пірсинг на язику або в тому самому місці … Це може бути боляче!

Тобі доведеться звикнутися з певними незручностями при проходженні рамки металошукача в аеропорту і деяких державних установах. Також насторожено ти будеш зустрічати пропозиції друзів піти в сауну. І справа навіть не в їх питальних поглядах. Метал, який поступово розжарюється від гарячого повітря, додасть кілька нових слів у твій звичний лексикон і болючий опік в тому місці, про яке незручно згадувати в пристойному суспільстві.
Ми не намагаємося тебе відговорити від інтимного пірсингу, а закликаємо серйозніше поставитися до цього кроку. Зрозуміло, робити дану процедуру повинен сертифікований фахівець у спеціально обладнаному приміщенні. А якщо тебе бентежить те, що робити це буде незнайомий чоловік, згадай про майбутні огляди простати (це те, чого з віком стає все складніше і небезпечніше уникати) – там рівень інтимності і панічного збентеження буде ще вище.

"); $("#textVersion").text("Чи варто робити інтимний пірсинг?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22948"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи варто робити інтимний пірсинг?