Як вибрати партнера для тренувань? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Бувають моменти, коли ти довіряєш йому найдорогоцінніше – здоров’я, а то й життя. Тому, поставитися легко до вибору партнера в спортзалі – просто злочин.

Тренуватися в поодинці, або відвідувати спортзал разом з партнером – вирішувати тобі. У кожному разі, присутність поряд напарника завжди має більше плюсів, ніж мінусів. Це і приємна компанія, і допомога у важкому вправі, і мудра порада в хвилину необхідності. Словом, у виборі партнера по спортзалу краще не помилятися.

То ким же він має бути, щоб з першого разу пройти твій строгий кастинг?

Розбиратися

Звичайно ж, безглуздо тренуватися з людиною, що не відрізняє лаву Скотта від блокового тренажера – адже ти прийшов сюди не проводити майстер-класи, а посилено займатися спортом. Крім того, його малограмотність в цьому питанні може коштувати тобі здоров’я – хто ж, як не він, повинен грамотно страхувати тебе в жимі лежачи?

Бути надійним і пунктуальним

Інакше тобі не раз доведеться міняти тренувальний план тільки через те, що поруч не виявиться страхуючого – про те, що у твого партнера сталося незаплановане побачення замість тренування, ти дізнаєшся лише наступного дня.

Досить важити

А як же ти зможеш зробити «ослика», якщо твій колега потягне всього кілограм так на 50? Само собою, солідна вага не повинна грати головну роль при виборі. Але він теж згодиться.

Бути комунікабельним

Дружнє розташування – важливий фактор в будь-яких відносинах. А вже у спорті, як і в армії, де «людина людині вовк», особливо гостро відчувається нестача доброзичливості.

Вміти підтримувати бесіду

Поговорити з розумною людиною приємно завжди – навіть у проміжках між вправами та підходами. До всього іншого, мовчуну складніше буде пояснити тобі незрозумілі для нього моменти – а недозрозумівши чого-небудь, він ризикує знову ж твоїм здоров’ям.

"); $("#textVersion").text("Як вибрати партнера для тренувань?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22930"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати партнера для тренувань?