Як вибрати тренажер для дому? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Влаштувати домашній спортзал змушують безліч причин: немає часу на «тренажерку», шкода грошей, далеко їздити – звідси і бажання купити все необхідне додому.

Звичайно, повноцінний тренажерний зал дому організувати не вийде. Та й захаращувати половину квартири “залізом” радості мало.

Велосипед круглий рік

Велотренажер або велоергометр – один з найвідоміших і поширених домашніх тренажерів. Це майже велосипед – з сідлом, педалями і кермом – тільки позбавлений коліс і міцно стоїть на землі. Він дозволяє тренувати не тільки м’язи ніг, але і покращує поставу, а також підвищує загальну витривалість організму.

Нерідко по оголошенню можна знайти допотопні тренажери з ланцюгом або ременем, але краще вибрати сучасну компактну модель, оснащену комп’ютером і пульсоміром. Вона дозволить вибрати різні режими тренувань – від спокійного катання до підйому в гору – і покаже, наскільки ефективні заняття.

При підборі велотренажера увагу варто звертати не тільки на його електронну начинку, але і на те, наскільки на ньому зручно сидіти: у хорошої побутової моделі регулюється висота підйому сидіння.

На правильно відрегульованому, велотренажері такого типу нога розташовується в практично горизонтальній площині і рухається в діапазоні від неповного згинання до неповного розгинання. А спина при цьому щільно прилягає до спинки сидіння. Такий тренажер підходить і людям, що мають проблеми з хребтом.

Степпер

Про те, як поїздки на ліфті позбавляють нас руху, і користь від підйому і спуску по сходах знають усі. Сходи – рішення всіх проблем. Але під’їзди зазвичай наскрізь прокурені, та й ходити туди-сюди по погано освітлених сходах – заняття не надто веселе. Замінити сходинки в домашніх умовах може степпер.

Найпростіші моделі складаються з майданчика з двома педалями, на які треба встати. Вага тіла поперемінно переноситься з педалі на педаль – це рух імітує підйом по сходах. При цьому тренується серцево-судинна система і непогано підтягуються сідничні, стегнові і литкові м’язи.

Навантаження, яке дає степпер, настільки природні, що її можуть використовувати навіть літні люди.

Стежка, що не закінчується

Якщо в квартирі все-таки є зайве місце, його можна зайняти біговою доріжкою – одним з найефективніших кардіотренажерів і “спалювачів жиру”.

Найпростіший і дешевий варіант – механічна бігова доріжка, яку доведеться штовхати власними ногами, витрачаючи додаткові зусилля.

Електричні доріжки більше за габаритами, але вони дозволяють вносити різноманітність у тренування – змінювати швидкість руху і нахил полотна – збільшуючи або зменшуючи навантаження. Майже всі сучасні доріжки оснащені комп’ютером, який вважає пройдену відстань, і пульсоміром.

У доріжки будь-якого виробника і цінової категорії мають бути ще два дуже важливих параметри: хороша амортизація полотна та наявність кнопки екстреного відключення – це дозволить уникнути непотрібних травм.

Корисний гібрид

Для тих, кому одного з перерахованих вище тренажерів недостатньо, спеціально придуманий еліптичний тренажер, він же “еліпс” – гібрид велотренажера, степпера і бігової доріжки.

Рухи на ньому більше нагадують похід на широких лижах по глибокому снігу. Найбільше навантаження припадає на нижні кінцівки, яким треба переміщати спеціальні майданчики. Але при цьому ще активно працюють м’язи плечового пояса і рук, м’язи спини і преса.

Навіть домашній еліпс оснащений комп’ютером, який дозволяє стежити за пульсом і витратою енергії і вибирати різні рівні навантаження. Фахівці вважають, що тренування на еліпсі – один з кращих способів спалювати жири, адже на ньому можна отримати і кардіонагрузку, і силову.

"); $("#textVersion").text("Як вибрати тренажер для дому?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22933"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати тренажер для дому?