Як правильно вибрати стрижку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Хочеш мати ідеальну стрижку? Немає нічого простіше. Для цього потрібно знайти майстра з прямими руками, який зможе почути те, що ти від нього вимагаєш, і втілити це в життя на твоїй голові так, щоб підкреслити достоїнства і приховати недоліки твоєї зовнішності.

Вінтажно і зі смаком

Якщо у тебе різкуваті риси обличчя, то злегка пом’якшити їх, не перетворюючись при цьому в солоденького хлопчика, допоможе зачіска «під Дона Дрейпера». Подовше і погустіше зверху, з плавним переходом до більш коротко підстрижених скронь і потилиці. Не забудь про слабкий проділ для завершення образу.

Контрольований хаос

Якщо ти вважаєш, що безлад на голові відображає твої прогресивні погляди на життя, не полінуйся хоча б додати йому видимість порядку. Будеш виглядати сучасно, а не розпатланим. Зверху попроси залишити побільше, а з боків – теж побільше, але не залишити, а зістригти. Зверху залишиться простір для безладу, а коротко підстрижені виски поліпшать охолодження гарячої голови. І нехай перукар вистриже все навколо вух.

Де тонко – там і густо

У тонкого волосся є одна властивість, без якої їх господар цілком міг би обійтися: якщо їх стригти занадто коротко, через них починає просвічуватися шкіра голови. Нехай перукар не надто захоплюється укорочуванням волосся на скронях і потилиці, і ніякого проріджування – навіть на маківці. Обсяг – ось що тобі потрібно.

До пляжу готовий!

Якщо ти не прагнеш до абсолютної аеродинамічності черепа, для пляжного сезону досить прибрати зайвий обсяг на маківці, укоротивши і прорідити волосся зверху, але при цьому залишити трошки довжини і текстури з боків. І вітру буде, що порозвіювати, і їй буде, що наїжачити. А сохнути і так буде швидко – літо ж!

Точена цибуля

Хочеш надати більш різку форму круглому обличчю? Згадай стрижку Термінатора. Чітко окреслений незграбний контур з об’ємом зверху, а з боків – плавний і не занадто короткий перехід. Окуляри, як у Шварценеггера, вітаються.

Проріджуй волосся

Якщо твоя зачіска виходить з-під контролю вже через тиждень після відвідування перукарні, не поспішай міняти майстра, дай йому останній шанс. Нехай приділить велику увагу не укороченню, а проріджуванню – особливо у верхній частині. Як звичайно, на скронях і потилиці волосся повинне бути коротше.

Даєш ухил

Плоский дах хороший для пікніків і посадки вертольотів. Якщо у тебе голова швидше квадратна, ніж кругла, і тебе це не влаштовує – вихід із ситуації є, і він простий до геніальності. Не стрижися занадто коротко. У міру довге волосся згладить незграбність.

І наостанок – 3 універсальні істини

Правильно підібрана і добре виконана стрижка – це стрижка, яка дозволить тобі виглядати пристойно як мінімум три тижні після процедури.
Хочеш, щоб стрижка відповідала певному образу? Не полінуйся з’явитися в цьому образі в перукарню.
Тобі щось не подобається в процесі стрижки? Не соромся про це говорити, краще виправити це зараз, ніж кілька тижнів страждати з невдалою стрижкою. І чайові залишати теж не соромся.

"); $("#textVersion").text("Як правильно вибрати стрижку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22910"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно вибрати стрижку?