Соціальні мережі допоможуть справитися з стресом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Мозок закипає від безперервної роботи? Переглянь фотографії друзів на Facebook. Візуальне нагадування про сім’ю і близьких зробить тебе більш стійким до стресу.

Дослідники, що опублікували дані свого експерименту в журналі «PLoS ONE», опитали студентів, намагаючись з’ясувати їхній рівень стресу. Потім, вони запропонували добровольцям зіграти в гру на комбінацію слів. Після «піддослідних» попросили оцінити свою гру за шкалою від 1 до 11.

На другому етапі експерименту половина випробуваних повинна була написати про свої найбільш важливі особисті цінності, а друга половина – про 9-ть найбільш важливих рис, якими повинні володіти інші люди.

В результаті, студенти, чий стан психологи назвали менш стресовим, краще виконали всі завдання, ніж ті, хто знаходився в більш напруженому емоційному стані.

«Наш експеримент показав, що хронічний стрес зменшує здатність людини вирішувати будь-які завдання і поступово погіршує пам’ять», – говорить автор дослідження Джанін Датчер.

Але є і хороша новина: перегляд фотографій коханої дівчини, родини або друзів в соц. мережі допоможе зменшити стрес.

"); $("#textVersion").text("Соціальні мережі допоможуть справитися з стресом?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22893"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Соціальні мережі допоможуть справитися з стресом?