Чому ввечері хочеться їсти? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Відчуваєш голод, навіть якщо їв всього лише годину тому? У твоєму організмі збільшується тяга до солодкого, солоного та вуглеводадів о 8 годині вечора.

Протягом 13 днів добровольці записували свої напади голоду, в той час як вони були на низькокалорійній дієті. Вчені помітили, що пік потреби людини в висококалорійнї їжі настає в 20:00, а найменше бажання вживати подібну їжу – в 8:00.

«Швидше за все, дані напади голоду ввечері відбуваються тому, що твій організм намагається підготуватися до того, що всю ніч буде голодувати», – говорить автор дослідження Стівен Шиа.

Хороший спосіб не набрати вагу і протистояти голоду – вживати хумус на ніч. У ньому ідеально збалансовані білки, клітковина і жири, і він допоможе організму насититися.

"); $("#textVersion").text("Чому ввечері хочеться їсти?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22897"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому ввечері хочеться їсти?