Від чого залежить ерекція? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чоловіки, які задоволені своїми геніталіями, рідше стикаються з проблемами з ерекцією, за даними дослідження, опублікованого в журналі «Journal of Sexual Medicine».

«Якщо ти постійно стурбований своїми статевими органами, то це, без сумніву, буде відображатися на сексуальному житті», – говорить Деббі Хербенік, доктор філософських наук, провідний автор дослідження і науковий співробітник з Університету Індіани.

І хоча більшість чоловіків приховують, що комплексують з приводу свого статевого члена, дослідження показує, що, насправді, кожен п’ятий незадоволений розміром.

Знизити рівень занепокоєння з цього приводу допоможе зменшення кількості переглядання порно. Кажучи іншими словами, перегляд порно і порівнювання себе з головними героями «фільму» завжди буде залишати неприємний осад, і давати привід для занепокоєння.

"); $("#textVersion").text("Від чого залежить ерекція?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22900"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Від чого залежить ерекція?