Як не втомлюватися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Відчуваєш втому? Вітамін D здатний підвищити рівень енергії, стверджується в новому дослідженні, опублікованому в журналі «Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism».

У ході експерименту люди займалися спортом, у той час як вчені спостерігали за мітохондріями в їх клітинах, які виробляють енергію.

Після того, як учасники експерименту втомлювалися від занять спортом і вживали вітамін D, функціонування мітохондрій поліпшувалося, а почуття втоми – зменшувалася.

«Ми вперше науково довели зв’язок між прийомом вітаміну D і поліпшенням активності мітохондрій, що необхідно для збільшення витривалості м’язів», – говорить провідний дослідник Акашу Сінха з Університету Ньюкасла.

Так що якщо хочеш збільшити свою витривалість – вийди на вулицю. Сонячне світло є природним джерелом вітаміну D, 10-15 хвилин на сонці заповнять необхідну кількість вітаміну D в організмі.

"); $("#textVersion").text("Як не втомлюватися?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22879"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не втомлюватися?