Як гумор спокушає жінок? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Що потрібно хлопцю, щоб затягнути дівчину в ліжко? Гарненько пожартувати, так вважають експерти з частини психології з Шотландії.

Пора забувати на час побачення шампанське, цукерки і все таке інше. Ключ до сексуального успіху – дотепність!
Вчені з Університету Стірлінга (Шотландія) поставили експеримент на 40 студентах – майбутніх психологах: 20 хлопців і 20 дівчат. Ним, зокрема, довелося вибирати із запропонованих різнорідних предметів те, що вони б взяли з собою на безлюдний острів, давати характеристику людям, зображеним на фотографіях.

У результаті обробки отриманих даних склався наступний логічний ланцюжок сприйняття. Більш дотепні й життєрадісні люди – більш привабливі зовні люди – більш схильні до повноцінних сексуальних відносин. При цьому, як стверджують дослідники, даний тест показав, що дотепні люди найбільш привабливі й бажані для короткострокового і нічого не обіцяючого флірту.

На думку експертів, на побаченнях чоловіки гострять в основному для того, щоб показати жінці свій незвичайний інтелект і хороші гени.

"); $("#textVersion").text("Як гумор спокушає жінок?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22887"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як гумор спокушає жінок?