Які жести зіпсують твоє побачення? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Іноді мовчати краще, ніж говорити. А йдучи на побачення, ще й потрібно знати про заборонені жести: часом вони можуть все зіпсувати.

Вчені стверджують, що не менше двох третин всієї комунікації між чоловіком і жінкою, особливо під час побачення, здійснюються невербальним шляхом. Тобто величезне значення мають не слова, а жести, міміка, рух руки або поворот голови.

Познайомся з п’ятьма прикладами такої комунікації, які, швидше за все, завадять твоїм відносинам з сподобавшоюся дівчиною. Це тобі буде корисно знати, якщо ти, звичайно, віддаєш перевагу вчитися в житті не на власних фатальних помилках.

1. Опущена голова
Людина з очима, спрямованими на свої штиблети, сприймається оточуючими як суб’єкт, що не дуже заклопотаний власною персоною. А кому хочеться бути поряд з людиною з заниженою зарозумілістю? Між іншим, жінок це стосується в першу чергу.

2. Похмура маска
Парадокс полягає в тому, що чоловіки з таким виразом обличчя можуть бути цілком нормальними, простими і доброзичливими людьми. І це, до речі, не рідкість. Але їх тверде переконання в тому, що на обличчі справжнього мачо повинний завжди бути присутнім суворий вираз, в корені помилково. Жінки, звичайно, люблять мачо, але і вони повинні хоча б періодично отримувати свою порцію чоловічих посмішок.

3. Сутулість

А як ще поводяться хлопці з низькою самооцінкою, вбивчою для успішних відносин з жінкою? Правильно, вони горбляться, сутуляться і опускають плечі. Щоб чогось досягти в любові, треба все зробити з точністю до навпаки – підняти голову, витягнутися вгору, широко розправити плечі. Ну що, на тебе вже поклала око красуня, чи не так?

4. Розсіяний погляд
Впевненому в собі хлопцю протипоказано весь час розглядати власне взуття. І якщо ти вже підняв очі від землі, то обов’язково дивися на людей. Кажуть, що затримка погляду чоловіка на жінці – це непристойно. Але останні дослідження свідчать – жінки вважають, що чоловіки занадто швидко перекладають з них очі на сторонні предмети. Тому дивись, на дівчат і запам’ятовуй колір їхніх очей – це дуже захоплює, і не тільки одного тебе.

5. Мимовільні рухи рук
Якщо ти під час побачення непомітно від самого себе постукав пальцями по столу, кладеш руки в кишені або складаєш їх на грудях, май на увазі – ці загалом-то нешкідливі жести твої дівчині можуть не сподобатися. Їй може просто здатися, що вони видають твою нудьгу. Це, звичайно, дуже суб’єктивно, але чомусь це так, і нічого з цим не зробиш. А воно треба тобі – псувати свої відносини з подругою?

"); $("#textVersion").text("Які жести зіпсують твоє побачення?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22890"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які жести зіпсують твоє побачення?