Що надіти на пікнік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Пікніки – відрада для чоловіка. От тільки, що надягати на природу?

Неважливо, чи збираєшся ти зробити пікнік своїм першим побаченням або просто хочеш провести вільний час у колі давніх добрих друзів, ти повинен одягнутися відповідно.

Відповідно – це значить зручно і практично для перебування поза вилизаними салонами, з одного боку, але і не дуже просто, з іншого. Поєднати це часом дуже непросто, але необхідно.

Пропонуємо кілька правил про те, що варто і чого не варто надягати чоловікові на майбутній пікнік.

Тісний одяг – погана ідея!

Як правило, пікніки супроводжуються рухливими іграми на відкритому повітрі. Бігати, стрибати, перекидатися в облягаючому до тріску одязі просто неможливо без надто пікантних наслідків. Загалом, вибирай досить вільний за обсягом фасон, але при цьому простеж, щоб ти не виглядав смішно і безглуздо.

Джинси – гарна ідея!

Важко знайти що-небудь ще більш відповідне для заміської вилазки, ніж джинси. Вони міцні, зручні, добре виглядають на тобі, в них можна сміливо сідати на землю або траву і ганяти у футбол або фрісбі.

Білі штани – погана ідея!

Пара кольору парного молока підходить далеко не кожному хлопцеві. Ще менш вона підходить для пікніка. Чи варто говорити, що все, що супроводжує пікніки – випадкові плями від продуктів, м’яса, напоїв, від трави або бруду – тут же відбиваються на невинно чисті тканині твоїх штанів. Сподіваємося, ти вже передумав надягати їх в похід?

Чорний одяг – погана ідея!

Розмірковуючи, що не надіти що-небудь чорне, май на увазі, що одяг цього кольору робить тебе занадто гарячим, але з в хорошому сенсі цього слова. Чорний колір акумулює тепло, тому якщо ти одягнеш чорний одяг, ти запросто можеш перегрітися, особливо якщо над вашою стоянкою весь день буде світити немилосердне сонце.

Шорти – гарна ідея!

Дуже зручний одяг, і не тільки для пікніків. Вони дозволять тобі дихати всім тілом, а також дадуть тобі можливість із задоволенням продемонструвати оточуючим свої ноги. Якщо, звичайно, у тебе ноги атлета, а не офісного дистрофіка.

"); $("#textVersion").text("Що надіти на пікнік?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22861"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що надіти на пікнік?