ТОП-5 причин піти у спортзал PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Мотивувати похід у фітнес-клуб завжди дуже просто. Ось тобі п’ять різних причин, щоб відірватися від дивана.
Хочеш швидше міркувати на роботі? Відчувати себе людиною, приходячи ввечері додому? Проводити час разом зі своєю другою половиною не тільки перед телевізором? Їсти плюшки, не відчуваючи при цьому докорів сумління? Якщо твоя відповідь «так» (а хто б сказав «ні»?), Тоді перед тобою п’ять незаперечних плюсів занять фітнесом, про яких ти, бути може, і не підозрював.

Тренуючи тіло, ти тренуєш мозок

Тренування не тільки роблять сильніше наші м’язи, але і підвищують рівень серотоніну – гормону, що допомагає мислити швидше і чіткіше. На роботі ти зможеш встигати більше, а втомлюватися менше. Крім того серотонін допомагає підтримувати гарний настрій, роблячи нас більш доброзичливими і позитивними, що важливо при спілкуванні з колегами.

Рух знімає нервову напругу

Наскільки одна лише думка про початок тренувань може викликати у тебе стан стресу, настільки самі тренування можуть зробити твоє життя більш спокійною в усіх відношеннях. Фізична активність в будь-якому її прояві вже відволікає від неприємних думок, дозволяючи нашій свідомості переключиться і відпочити. Стаючи більш розслабленим, ти порадуєш не тільки себе, але і всіх, хто тебе оточує.

Фітнес допомагає будувати взаємини

Тренуватися завжди веселіше разом. Приходь на тренування зі своїм другом, дружиною, дівчиною, колегою по роботі, і побачиш, що це дасть новий стимул вам обом. Зазвичай ті, хто тренуються з кимось, швидше досягають своїх цілей, ніж одинаки. Особливо важлива підтримка тим, хто хоче схуднути.

Навантаження постійно вдосконалюють твоє тіло

Вже через кілька тижнів постійних занять ти побачиш, що одяг став сидіти на тобі по-іншому, ти став більш підтягнутим, спортивним. Якщо ти любиш пограти з друзями у футбол або в бадмінтон, то помітиш, що став більш витривалим і спритним, а швидкість твоєї реакції зросла.

Регулярно тренуючись, ти можеш їсти більше

Постійні заняття і зміцнілі м’язи прискорюють твій метаболізм, і значить, тепер ти час від часу можеш дозволити собі з’їсти те, що раніше відкинуло б тебе від стрункої фігури на десять кроків назад. Звичайно, ти як і раніше харчуєшся правильно, але …! Ту саму плюшки тепер можна з’їсти не крадькома, докоряючи себе за кожен відкушений шматочок, а з чистою совістю, знаючи, що завтра вона «згорить» на тренуванні.

"); $("#textVersion").text("ТОП-5 причин піти у спортзал" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22865"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-5 причин піти у спортзал