Чому секс приносить задоволення? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Люди щасливіші, коли думають про те, що вони займаються сексом частіше, ніж їх однолітки.

До таких висновків прийшла група вчених з Колорадського університету в Боулдері. Вони провели опитування, в якому взяли участь більше 15 000 учасників і виявили, що чим більше у людини був сексуальний досвід, тим стриманіше він був у питанні сексу. А ті, хто займається сексом 2-3 рази на тиждень, на 55% щасливіші, ніж ті, хто не займався сексом.

«Секс можна порівняти з грошима. Більша кількість грошей не зробить тебе щасливішим лише тому, що ти можеш купити більше речей. Однак завдяки цьому ти можеш порівнювати себе з іншими та відчувати, що ти краще », – говорить автор дослідження Тім Уодсворт.

Те ж саме відноситься і до сексу: якщо ти впевнений, що твої друзі щодня займаються сексом, то ти будеш менше задоволений своїм статевим життям.

"); $("#textVersion").text("Чому секс приносить задоволення?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22869"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому секс приносить задоволення?