На що впливає спосіб життя? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Через збільшення ризику хвороби серця, може знизитися функціонування мозку, йдеться в новому дослідженні, опублікованому в «Stroke».

Дослідники вивчили когнітивні функції (планування, міркування і пам’ять) більш ніж 3700 чоловік і порівняли ці результати з ризиком розвитку хвороби серця добровольців. Як виявилося, люди з високим ризиком серцево-судинних захворювань, навіть у віці 35 років на 50% гірше справлялися з тестами, ніж люди з низьким ризиком хвороби.

«Проблеми з артеріальним тиском, ожирінням і пасивним способом життя впливають не тільки на стан серцево-судинної системи, а й на функціонування мозку. Оскільки всі ці фактори відіграють важливу роль у постачанні мозку киснем », – повідомив доктор Ерік Тополя.

Кажучи іншими словами, спосіб життя, шкідливі або корисні звички, рівень фізичної активності – все це безпосередньо відображається на роботі мозку.

"); $("#textVersion").text("На що впливає спосіб життя?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22872"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини На що впливає спосіб життя?