Як зробити живіт плоским? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Скинути жирок з живота – напевно, найбільша нездійсненна мрія всіх, кому за 35. А що ти будеш робити, якщо вона збудеться? Як зробити живіт плоским?

Мільйони чоловіків у світі щодня думають: ну як позбутися проклятого живота? Це дозволяє десяткам компаній продавати тренажери «для тренування преса» величезними партіями. На жаль, багато таких пристроїв неефективні.

«Позбудься живота!» – Кричить реклама. До твого відома: ніякі вправи не дозволять позбутися від жиру – тільки ліпосакція. Тому не вір рекламі тренажерів для живота, що обіцяє зменшити кількість складок навколо талії. Всі вправи і тренажери тренують м’язи преса, але … шар жиру на животі залишається колишнім. Потрібно створити дефіцит калорій – спалювати більше, ніж споживати.

Ефективна комбінація складається з збалансованого і обмеженого харчування, силових тренувань і аеробних вправ. Ну, і до всього – 10 порад, як зробити живіт плоским:

1. Дотримуйся низькокалорійної дієти.

2. З’ясуй, які групи м’язів потрібно зміцнити перш за все. Для цього потрібно лягти на спину і трохи підняти випрямлені ноги.  Ппоздовжній горбок який з’явився свідчить про необхідність тренування прямих м’язів живота. Опусти ноги і підніми голову і плечі. Якщо в області паху відчувається невелике здуття, особливу увагу необхідно приділити тренуванні поперечних м’язів.

3. Виконуй по 3 підходи вправ для живота по 15-20 повторень у підході. Результати будуть помітні через 4-6 тижнів, але при дотриманні правильного харчування.

4. Виконуй скручування і підйоми рук і ніг на килимку, щоб запобігти виникненню болів в спині.

5. Під час вправ тримай прес в постійній напрузі. Стеж за технікою виконання. Результат буде краще, якщо зробити двадцять разів, але правильно, ніж п’ятдесят, але абияк.

6. Під час тренування викладайся повністю. Всі вправи необхідно виконувати інтенсивно, без перерв – наприкінці тренування прес повинен горіти.

7. Якщо хочеш отримати тонку талію, не варто захоплюватися тренуванням косих м’язів живота (наприклад, нахилами в сторони). Це зробить талію ширше.

8. Займайся різними активними видами спорту. Біг, плавання, катання на велосипеді і використання кардіотренажерів допоможуть тримати в тонусі і живіт.

9. Уникай алкоголю, особливо пива. Алкогольні напої включають до 20% всіх споживаних людиною за день калорій.

10. Періодично протягом дня просто напружуй живіт – таке «міні-тренування» здорово зміцнює м’язи, привчаючи їх до серйозніших навантажень в спортзалі.

"); $("#textVersion").text("Як зробити живіт плоским?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22847"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зробити живіт плоским?