Як літом зміцнити імунітет? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Більше спи, «добувай» вітамін D і ніколи не сиди схрестивши ноги.

Літня спека, плавить не тільки асфальт, але і потихеньку «випалює» імунітет людини. Щоб трохи підтримати свою захисну систему і не виявитися непідготовленим до осінніх застуд і грипу, постарайся за допомогою простих правил зміцнити імунітет.

Більше спи. Регулярний сон допоможе тобі стати не тільки сильним і витривалим, а й «підкачає» твій імунітет. І навпаки – якщо не висипатися влітку як слід (а це, як невтомно твердять лікарі, ніяк не менше 7-8 годин на добу), то захисна система організму слабшає і вже в кінці серпня-початку вересня може дати збій. А там і традиційний спалах якогось грипу не за горами.

Вживай вітаміни. Тут все зрозуміло – благо фрукти і овочі в самому розпалі. Але для зміцнення імунітету постарайся налягати на вітамін D, який чомусь влітку багато хто недооцінює. Тому не забувай про вершкове масло, сир, яйця, жирну рибу і ікру.

Не схрещуй ноги. Дивний порада, чи не так? Але саме звичка сидіти «нога за ногу» викликає звуження кровоносних судин. А це послаблює імунітет, і твій організм стає схильний до застуди.

Рухайся. Хороша розминка рано вранці або коли сонце трохи «стихне» принесе чимало користі твоєму імунітету. Причому, не має значення, чи буде це біг, футбол, ходьба або їзда на велосипеді. Головне – рухатися і глибоко дихати.

Мий руки. Літо – райська пора для мікробів і хвороботворних бактерій. І боротися з ними імунітет не перестає ні на секунду. Полегш йому завдання хоча б у малому – як тільки приходиш з вулиці додому, помий руки з антибактеріальним милом.

Їж гриби. Дослідники вважають, що речовини, що містяться в грибах, зміцнюють імунітет. Що ж, їм можна вірити, тому частіше включай гриби в своє літнє меню. Але краще, якщо готувати їх (а це так просто) ти будеш сам.

У міру, але пий. Зовсім невелика порція спиртного (100 г сухого вина або 30 г коньяку) час від часу – і ризик застуди значно знижується. Але цей спосіб краще відкласти до кінця серпня.

"); $("#textVersion").text("Як літом зміцнити імунітет?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22850"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як літом зміцнити імунітет?