Як знизити рівень холестерину? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Зайвий холестерин вбивай морквою, часником, чаєм і регулярною зарядкою.

Про шкоду «зайвого» холестерину написано сотні статей і наукових монографій. В результаті, саме це слово настільки приїлося, що небезпека, що виходить від холестерину, здається більше віртуальною, аніж реальною.

Адже високий його рівень означає, що у людини надлишок жовтої жирової субстанції, яка циркулює по кровотоку. Рано чи пізно вона може закупорити артерії і перешкодити крові досягти серця. У результаті – інсульт, стенокардія або «просто» серцевий напад.

Знизити рівень холестерину під силу кожному. Для цього достатньо дотримуватись наступних правил:

Стеж за своєю вагою

Медики кажуть, що чим більше наша вага перевищує норму, тим більше холестерину виробляє організм. Кожен зайвий кілограм в середньому піднімає рівень холестерину на 2 пункти.

Щоб з вагою не було проблем, дотримуйся дієти, яка на дві третини складається з фруктів, овочів, злаків і цільнозернових продуктів. І тільки одна третина твоїх калорій повинна виходити з м’яса і молочних продуктів, які зазвичай багаті жиром.

Стеж за рівнем жиру

Жир з високим вмістом насичених жирних кислот підвищує рівень холестерину в крові. У той же час поліненасичений жир його знижує. Тому ще раз повторимося: обмеж себе у м’ясі, а ще у вершковому маслі і сирі. Ці продукти слід частково замінити рибою, нежирним сиром, домашньою птицею і поліненасиченими оліями.

Їж менше яєць

Намагайся у своїй дієті дотримуватися правила – «три яйця в тиждень». Оскільки тільки жовток яйця містить холестерин, білки можна вживати в значно більшій кількості.

Налягай на бобові та моркву

Бобові містять пектин, який пов’язує холестерин і виводить його з організму. Морква також багата на пектин. Відповідно до проведених досліджень, 2 морквини на день можуть знизити рівень холестерину на 15-20%. А цього може бути цілком достатньо, щоб повернути його в норму.

Не забувай про часник

Споживання сирого часнику може знизити шкідливий жир крові. А можна придбати рідкий екстракт часнику. Щодня приймаючи один його грам, ти протягом півроку знизиш рівень холестерину на 44 пункти.

Займися спортом

Спортивні вправи і фітнес – найкращий спосіб знизити рівень насичених жирів в організмі. Фізичне навантаження також підвищує здатність організму очищати кров від непотрібного жиру відразу після їжі.

Кидай курити

Вчені в один голос заявляють, що курці мають низький рівнем ненасичених жирів. При цьому буквально через пару тижнів після «кидка» в організмі відбувається різкий підйом рівня цих корисних жирів.

Пий чай

Корисні речовини – таніни, що містяться в чаї, також ефективно допомагають у боротьбі з холестерином.

Вітаміни та мікроелементи

Вітаміни С, Е і кальцій, також ефективно протистоять холестерину. Якщо ти хочеш знизити рівень насиченого жиру, пий трав’яні чаї з люцерни, женьшеню і червоного стручкового перцю.

"); $("#textVersion").text("Як знизити рівень холестерину?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22853"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як знизити рівень холестерину?