Як не боятися стоматолога? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Перед візитом до дантиста їж варені яйця і пий молоко, а головне – будь сміливіше.
Психологи стверджують, що боязнь зубних лікарів – фобія, якою страждають багато міцних і здорових на вигляд чоловіків, йде корінням у дитинство.

У більшості випадків, це результат першого невдалого відвідування стоматолога. Пам’ять про нього зберігається в підсвідомості. І вже в зрілому віці цей «якір» включається при вигляді бормашини або стоматологічного крісла.

Не допомагає і те, що більшість з нас прекрасно знає: сучасний кабінет дантиста зовсім не та «камера тортур», якою вона запам’яталася плачучі дитині. І що найголовніше – лікування може бути абсолютно безболісним.

Якщо подібні доводи здаються марною демагогією і тобі, ось кілька практичних порад, які можуть зробити візит до стоматолога більш приємним:

1. Відкинь у бік своє горе і скромність, і обов’язково признайся лікарю, що ти просто боїшся. Скутість і затаєний страх роблять тебе більш сприйнятливим до болю. Відкрито визнавши за собою цю дитячу фобію, ти розкріпачишся.

2. Говори з лікарем (по можливості, звичайно). Став питання щодо майбутніх процедур – так ти вгамуєш свою цікавість і занепокоєння. Будь зі стоматологом в контакті і довірся йому. Пам’ятай, що кожен мало-мальськи досвідчений дантист має свої способи заспокоїти пацієнта.

3. Перед тим, як йти до стоматолога, сильно не наїдайся. Разом із тим, не впадай у крайність і не здумай з’явитися голодним. Голодний чоловік часто буває нервовим і дратівливим. Крім того, голод збільшує кількість вироблюваної слини – а це навряд чи прискорить роботу лікаря.

4. Ідеальний сніданок або ланч перед візитом до стоматолога виглядає так: пара некруто варених яєць, трохи молока і тарілочка мюслі. Секрет їжі з високим вмістом білка в тому, що вона сприяє нормалізації в крові рівня цукру і знижує чутливість до болю. А ось від чого бажано відмовитися, так це від ранкової кави і какао.

"); $("#textVersion").text("Як не боятися стоматолога?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22830"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не боятися стоматолога?