Що таке ПМС? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
На превеликий жаль, мова піде не про Поліметилсилоксанові олії, а про жіночий передменструальний синдром. І щоб бути готовим до зустрічі ворога, тобі необхідно озброїтися дев’ятьма фактами про ПМС.

Як все починалося …

Вперше термін “передменструальний синдром” згадав доктор медицини Роберт Франк в 1931 році, описавши циклічну нестійкість психологічного стан у пацієнток. А болі які в цей період відчувають жінки називаються “альгодисменорея”.

Розумова праця та ПМС

Невтішна статистика: ПМС спостерігається у 20% жінок у віці з 18 до 29 років, а з 30 років це число збільшується до 60%. Найбільше піддані впливу ПМС жінки, діяльність яких пов’язана з розумовою працею. Так що, якщо твоя дівчина надумала отримати ступінь доктора наук, то без зволікань відмовляє її від цього.

Дієта та ПМС

ПМС так впливає на жінок, що навіть самі дисципліновані «діетички» зриваються і дозволяють собі вуглеводну їжу: починаючи з шоколадних десертів і закінчуючи сендвічами та піцою. Тому не варто дивуватися, якщо твоя дівчина, яка раніше харчувалася двома яблуками в день, раптово перейшла на чізбургери.

Народні прикмети та ПМС

Народні прикмети не оминули і ПМС. Як каже народ, в період ПМС не можна було підпускати до яких-небудь мало-мальськи важливих господарських об’єктів. Вважалося, що від дотику жінки до заліза воно поржавіє, а скуштувавши яблуко – згорить весь сад.

Кримінальна хроніка та ПМС

Вважаєш, що ПМС – це лише розбиті тарілки та зіпсовані нерви? Тоді ти глибоко помиляєшся, адже вже давно встановлено, що переважна більшість крадіжок, які здійснювали жінки, припадали на період з 21-о по 28-й день їх менструального циклу. Як вважають деякі вчені, на ці ж дні припадають куди більш страшні злочини, акти насильства, а також вчинені ДТП.

Шопінг та ПМС

Після пережитих стресів у ЦІ дні жінки намагаються відволіктися, рятуючись шопінгом. Як кажуть психологи, для деяких жінок шопінг є антистресовим методом боротьби з неприємностями в житті. Якщо посилатися на дослідження, то за пару днів до менструації жінки найбільш піддаються спокусі відправитися за покупками. Наслідки подібних походів по магазинах – самі знаєте.

Молоко та ПМС

Якщо хочеш уберегти себе від наслідків ПМС – подбай про це і налий своїй дівчині склянку молока. Експериментальним шляхом вчені довели, що жінки, які протягом місяця вживали кальцій і вітамін D (який сприяє засвоєнню кальцію), були менш схильні ПМС. А молоко містить в собі обидва ці елементи в необхідних кількостях.

Міфи про ПМС

У тому випадку, якщо ти увірував, що ПМС – це невід’ємний процес в житті кожної жінки, і що один вихід – це до 50 років поїти свою подругу молоком, то ти глибоко помиляєшся. Насправді симптоми ПМС мають всього 10% представниць прекрасної статі. І навіть, якщо твоя дама потрапила в ці 10%, то знай, що це не хронічна хвороба, тому симптоми можуть проявлятися і пропадати протягом життя. Так що видихни, ПМС – це не завжди Період Чоловічих Страждань.

Британські вчені про ПМС

Британські вчені зацікавилися чи є у чоловіків такий стан, який можна було б порівняти з станом жіночого ПМС. Експерти провели опитування серед 50 жінок і 50 чоловіків З’ясувалося, що чоловічий організм також схильний певним чинникам, внаслідок яких деякі представники сильної статі впадають в депресію, стають дратівливими, відчувають біль і різко змінюють свій настрій.

"); $("#textVersion").text("Що таке ПМС?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22824"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що таке ПМС?