Як робити вечірню зарядку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Заміни ранкову зарядку на вечірню, і ти забудеш про безсоння.

Слово “зарядка” у більшості людей асоціюється з фізичними вправами, виконуваними вранці. Але якщо мати на увазі, що мета зарядки – це зняття нервової напруги, розслаблення тіла – то виходить, що вечірня зарядка набагато актуальніша.

Багато хто саме ввечері відчуває підвищену втому, дратівливість, біль у спині, та й думки про роботу не дають переключитися на домашні справи. Ось у цих випадках і може допомогти спеціально підібраний комплекс вправ, що виконується після приходу з роботи і природно до вечері.

Вечірній біг

Біг у вечірній час нормалізує апетит і покращує настрій. Бігти краще 20-30 хвилин – для звичайної людини найкращий оздоровчий ефект настає саме за такої тривалості.

Бігати треба 2-3 рази на тиждень. Найчастіше організм не буде встигати відновлюватися. А якщо бігати один раз, то різко зменшується оздоровчий ефект.

Пробіжку ділимо на три етапи. Перша третина шляху (приблизно 10 хв) проходить в повільному темпі. Друга третина шляху трохи швидше і заключний етап теж з мінімальною швидкістю.

Займемося спиною

Спина вечорами болить приблизно у 80% дорослого населення планети. Завдання вечірні зарядці – м’яко розтягни хребет. Основні правила прості-потрібно робити вправи без ривків, м’яко, відчуваючи, як розтягуються м’язи спини і хребет.

Ці вправи можна робити кожен день протягом 10-15 хвилин.

1. Встань на карачки. Зроби вдих, злегка прогни спину і подивися вгору. Так, щоб відчути, як розтягуються м’язи вздовж усього хребта від куприка до шиї. Затримай подих на кілька секунд. Потім зроби видих, округли спину і втягни живіт, щоб напружилися м’язи.  Виконати 7 – 8 таких рухів.

2. Лягай на спину, руки розташуй на підлозі за головою. Повністю видихни. Тримаючи ліву ногу прямою, вдихай, одночасно згинаючи праве коліно, і притискаючи стегно до тулуба, охоплюй праве коліно обома руками. Затримай на кілька секунд, потім розслабся, видихни і повернися у вихідне положення. Повторити 5-7 разів для кожної ноги.

3. Ляж на підлогу, руки заведи за голову і випрями. Дихай як звичайно. Витягай одночасно ліву руку і ногу в протилежних напрямках. Повтори те ж саме для правої сторони. Зробити 5 – 7 витягувань для кожної сторони.

Заряджаємо нерви

Виявляється, є і спеціальні антистресові вправи! Ось вони:

1. Встань поруч зі стільцем, боком до його спинки. Тримаючись за спинку лівою рукою, зроби повний видих. Потім на вдиху, зігнувши коліно, підніми праву ногу і обхвати коліно правою рукою (не пензлем). Пригни голову до коліна і в такій позі затримай подих на 3 секунди. Розслабся і опусти ногу. Коли ти повністю освоїш цю вправу і будеш добре тримати рівновагу, можна охоплювати коліно обома руками, щоб натиск був сильніше. Виконати 3 рази для кожної ноги.

2. Встань прямо, погляд зосередь на одній точці на стіні (голову треба тримати прямо). Дихай як звичайно. Повільно піднімай праву ногу і розташуй стопу на внутрішній поверхні лівої ноги, як можна вище. Пальці ноги при цьому спрямовані вниз.

Розслаб ногу, в такій позиції вона не ковзатиме вниз. Коли відчуєш, що стоїш твердо, зроби повний видих, потім, повільно вдихаючи, підніми руки і стули долоні над головою. Потім розслаб дихання і відчуй, як напружуються м’язи живота. Дихай абсолютно вільно. Щоб утримати рівновагу, продовжуй дивитися в одну точку. У цій вправі важливіше розслабити дихання, утримуючи рівновагу, ніж піднімати руки над головою. Виконати 3 рази для кожної ноги.

"); $("#textVersion").text("Як робити вечірню зарядку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22810"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як робити вечірню зарядку?