Як не покинути заняття спортом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Нарешті, це все ж сталося – ти вирішив зайнятися спортом. Але пройшло всього кілька днів, і заряд енергії як ніби розтанув у повітрі. Чому це так складно – надовго зберегти правильний настрій? Просто ти упустив якесь із дев’яти золотих правил початківця спортсмена.

1. Час для тренувань

Обов’язково плануй спеціальний час для тренувань. Не намагайся втиснути заняття в міфічне «час, що залишився» – як правило, його ніколи не виявляється. Час тренування вибирай за своїми можливостями: одні люблять займатися вранці, інші увечері, особливі ентузіасти використовують обідню перерву. Постарайся дотримуватися певного режиму тренувань – мінімум два рази на тиждень, бажано, щоб це було одне і той же час. Чіткий графік тренування значно підвищує ефективність занять, оскільки організм звикає до певного ритму.

2. Дзвінок другу або допомога залу

Якщо сили волі не вистачає, займайся разом з другом або подругою. Міра відповідальності стане трохи вище, тобі ж не хочеться підводити інших, скасовуючи тренування? Але головне, не забувай, що перша і головна мета – все-таки спорт, а не балаканина.

3. Спорт має бути цікавим

Банальна порада, звичайно, але вельми працююча. Якщо тобі цікаво те, що ти робиш, це буде мати подвійний ефективно. Ти не знаєш, який спорт обрати, зате любиш дивитися телевізор? Відмінно! Замість дивана сядь на компактний велотренажер і поєднуй приємне з корисним.

4. Забудь про ваги

Не зважуйся щодня, вага не йде (або не росте) після кожного тренування. Відстежувати, прогрес, звичайно, потрібно, скажімо, раз на тиждень. Щоденні коливання ваги в ту чи іншу сторону можуть тільки розчарувати і охолодити спортивний запал.

5. Почни з малого

Тренуючись надто довго на самому початку, ти отримаєш біль у непідготовлених м’язах і стійке небажання продовжувати екзекуцію. Стримай запал, нарощуй всі показники поступово. Не забувай про відпочинок, навчися комфортно розслаблятися після тренувань.

6. Не рівняй себе з іншими

Всі ми схильні часом рівнятись на інших людей. Порівняння можуть розчарувати, і ти розстанешся з фітнесом раніше, ніж зрозумієш, що успіх все-таки є.

7. Відпрацьовуй пропущені заняття

Це дозволить стати дісціплінованішим, адже пропуски – це помилка багатьох спортсменів-аматорів. Вчися розумно зрушувати графік, якщо пропустив тренування. Але краще взагалі не пропускати.

8. Нехай увійде в звичку

Не розмірковував про те, піти або чи не піти сьогодні в спортзал, виходити на ранкову пробіжку чи ні. Зроби це частиною свого повсякденного життя, щоб таких питань не виникало в принципі.

9. Став реальні цілі

Це думка, звичайно, не нова, але ми часто забуваємо про це. Чого саме ти хочеш досягти? Зміцнити м’язи преса або ніг, накачати біцепс в 40 см або виправити поставу? Якщо немає можливості продумати план тренувань самостійно, звернися до тренера.

"); $("#textVersion").text("Як не покинути заняття спортом?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22813"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не покинути заняття спортом?