Що робити, якщо тебе вкусила комаха? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Не видавлюй жало, не накладай джгут і неси цю тварюку до лікаря.

Літо в тропіках, на курорті, та й просто на півдні – це не тільки море, пальми і багато легкозасвоюваного сексу. Це ще й маса настирливих, шкідливих і просто отруйних комах. Чи є у тебе на них алергія чи ні, але якщо яка-небудь з цих тварюк вкусила тебе, будь готовий до найнеприємніших наслідків.

Як потрібно діяти в цьому випадку:

1. Якщо жало залишилося в ранці, витягти його можна за допомогою тупого ножа або нігтя. Ні в якому разі не видавлюй його – так в ранку виділяється додаткова отрута. Пам’ятай, що оси, джмелі та шершні жал не залишають – у їхніх «багнетів» немає зазубрин. А у мух і москітів жал просто немає.

2. Добре промий місце укусу водою з милом. Якщо тебе вкусила муха або павук – змасти ранку яким-небудь антисептиком.

3. Для того щоб полегшити біль, поклади лід або змочи вкушене місце водним розчином харчової соди.

4. Укушенну руку чи ногу поклади вище – так можна зменшити набряк і пухлину.

5. Будь уважний і не пропусти симптоми загальної реакції організму або пухлина може поширитися далі від місця укусу. Якщо реакція на укус здається серйозною, відразу ж шукай лікаря або найближчу лікарню.

6. Самої невідкладної медичної допомоги вимагають укуси таких павуків, як каракурт («чорна вдова») або тарантул. У цьому випадку потрібно негайно їхати в лікарню. Навіть якщо ти відчуваєш себе нормально.

7. Ні в якому разі не накладай джгут, якщо не висмоктував отруту з ранки і не роби розрізів у місці укусу.

8. Якщо це можливо, то захопи мертву комаху з собою до лікаря, щоб впізнати її і визначити: від якої отрути тебе лікувати.

"); $("#textVersion").text("Що робити, якщо тебе вкусила комаха?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22820"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що робити, якщо тебе вкусила комаха?