Як підготуватися до походу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Завдяки біговій доріжці можна краще підготуватися до походу в гори, за даними дослідження, опублікованого в журналі «Journal of Strength and Conditioning Research».

Італійські дослідники провели на добровольцях серію тестів, призначених для оцінки серцевого ритму, метаболічної активності, споживання кисню, і іншої запобіжної фізичної активності, пов’язаної з пішим туризмом. Після цього дослідники привели їх до зали і намагалися досягти того ж рівня активності на біговій доріжці.

«Пробіжка на біговій доріжці, з перемиканням швидкості і зміною її нахилу ідеально підходить для зміцнення ніг і підготовки організму для пішого походу в гори», – повідомив автор дослідження професор Луїджі Фатторіні.

Фахівці рекомендують проводити подібні тренування пару разів на тиждень: «Це знизить шанси на хворобу серця і вікове погіршення стану м’язів».

"); $("#textVersion").text("Як підготуватися до походу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22807"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як підготуватися до походу?