Де жінки люблять займатися сексом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Практика показує, що даму значно легше схилити до любові і ласки в місці найбільш відповідному для цього. Звичайно, ніхто не скасовував і екстремальні варіанти, але для перших побачень краще вибирати щось більш звичне – менше шансів осоромитися.

Завдяки інтернету і можливості цілком анонімно прогулюватися по жіночих форумах (де серед бородатих збоченців зустрічаються і справжні жінки), у нас є можливість отримати відповідь на запитання «Про що думають жінки?». Звичайно, про секс і про місця, де б їм хотілося займатися цим у своє задоволення.

Спальня. Найбільш пристосоване, звичне і комфортабельне місце. Тобі воно теж за смаком, адже тут можна розслабитися. Мінімальні шанси зазнати фіаско і максимум можливостей, щоб проявити свої таланти.

Ванна кімната. У жінок взагалі вроджена слабкість до води і чистоти. Тобі цього не зрозуміти – просто змирися і стеж за тим, щоб ноги не роз’їжджалися, а мила серцю попа не вислизнула з твоїх гарячих рук на холодний твердий кахель. До речі, додаткова стимуляція ніжної жіночої шкіри пружними струменями води з душу або бульбашками повітря в джакузі, скоротить час попередніх ласк.

В автомобілі. Чим просторіше салон і зручніше відкидаються сидіння, тим більше балів ти отримаєш за свою секс-техніку (у всіх сенсах). Тільки стеж, щоб її ноги були подалі від ручки перемикання передач і керма (якщо машина чужа, не забудь витерти відбитки п’ят, долонь, грудей і сідниць зі стекол – при їх запотіванні господар може побачити цікаву картинку).

На природі. Мається на увазі, що ви, як мінімум потурбуєтеся взяти з собою покривало, репеленти і вологі серветки. Програма максимум включає в себе сторожку на березі лісового озера та мангал під віконцем, щоб було де збиратися з силами для нових постільних подвигів. А ось сільський сінник, незважаючи на романтичний ареал, крім укусів, уколів, забутого кимось колючо-ріжучого сільськогосподарського інвентарю і дурманного запаху трави – нічим особливо не порадує.

Так що залишай маршрути екстремальних секс-турів підліткам та експлуатуй вже перевірені і безвідмовні варіанти. Головне – все зробити правильно.

"); $("#textVersion").text("Де жінки люблять займатися сексом?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22798"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Де жінки люблять займатися сексом?