Як влаштувати холостяцьку вечірку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чоловіки оцінюють весілля по холостяцькі вечірці. Ми підкажемо, як її правильно спланувати, щоб порадувати друзів.

Твій кращий друг збирається одружуватися, а на твої плечі лягла відповідальність за холостяцьку вечірку? Важливо добре підготуватися, щоб його не підвести. Запам’ятай, це не звичайні посиденьки в колі друзів – це остання ніч свободи твого кращого друга. Сплануй все так, щоб вона йому запам’яталася

Підбери компанію правильно

Все, що станеться цієї ночі, повинно залишитися тільки в пам’яті тих, хто там був присутній. Не варто запрошувати родичів дружини, які із задоволенням поділяться своїми враженнями. Зануд краще теж не запрошувати. Нехай це буде вечір в колі тісної компанії кращих друзів.

Сплануй бюджет

Де є місце розвагам, там немає місця самоконтролю. Будь впевнений, що з фінансовою стороною святкування все залагоджено. Навряд чи ти захочеш наступні п’ять років віддавати за борги за одну бурхливу ніч.

Забезпеч транспорт

Ніхто з присутніх на вечірці не повинен турбуватися про те, як потрапить додому. Непогано було б замовити лімузин або хоча б таксі.

Далі все залежить від твоєї фантазії і бюджету. Ви можете виїхати в Вегас, зняти стріптизклуб або будинок біля моря, запросити дівчат додому. Варіантів багато, вибирайте, що вам більше до душі. Але тільки фотоапарат з собою брати не варто.

"); $("#textVersion").text("Як влаштувати холостяцьку вечірку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22804"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як влаштувати холостяцьку вечірку?