Як поводитися на побаченні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
До цих порад можна ставитися з гумором. Але, перефразовуючи відому мудрість, визнаємо, що в кожному жарті – лише доля жарту. Все інше – цілком серйозно. Отже …

1. Додай побаченню трохи адреналіну

Ні, дертися по стрімких скелях або стрибати з парашутом в якості побачення зовсім не варто, особливо якщо це побачення найперше. Але додати трохи екстриму – в безпечних і дозволених рамках – іноді корисно. У подібних ситуаціях, як правило, добре розкриваються здібності один одного розуміти партнера і допомагати йому в складну хвилину. Адже сімейне життя – хіба це набагато простіше крутої скелі?

2. Будь відкритий

Відкритість в процесі пошуку своєї другої половинки – просто незамінна якість чоловіка. Постарайся бути щирим і чесним перед нею і перед самим собою – і тоді самі пошуки виявляться не такими складними.

3. Зверни увагу на ту, яка контролює свої емоції

Під час залицянь за дівчиною часом важко відразу розпізнати, чи дратівлива вона від природи. Але зайнятися цим треба буквально з перших годин знайомства. Інакше потім, минувши вінець, можна сильно пошкодувати про свою безпечності.

4. Заохочуй обопільне спілкування

Якщо дівчина уважно слухає тебе і довіряє тобі якісь свої таємниці – це вірна ознака того, що вона тебе любить чи, принаймні, серйозно зацікавилася тобою. Відмінно! Тобі залишається лише зробити так, щоб ця її здатність перетворилася на її життєву потребу. Втім, не варто доводити справу до того, щоб вона завжди і скрізь заглядала тобі в рот.

5. Прислухайся до думки свого пса

Ти познайомився з дівчиною тільки вчора, а твоя собака живе у тебе вже кілька років? Значить, тварина знає тебе краще і любить більше, ніж ось ця незнайома особа у спідниці. А тому тварина буде дуже ревно оцінювати ту, хто, можливо, скоро розділить його і його господаря «конуру». Якщо собака гарчить на твою нову подружку – задумайся, якщо дружелюбно виляє хвостом – вперед!

6. Поговори з бувалим сім’янином

А ще краще – з тим, кому довелося розлучитися. Його життєвий досвід може виявитися для тебе просто неоціненним. І не соромся ставити незручні запитання. Зрештою, розлучення – такий же елемент сімейного життя, як і домашня кулінарія. І навчитися правильно поводитися при розлученні або взагалі не доводити до нього можна так само, як і навчитися пекти пироги.

7. Переконайся, що вона не використовує тебе

Ось тут будь напоготові. Звичайно, не потрібно бути дуже підозрілим, але придивитися до реакцій своєї нової дівчини, до її слів і прохань дуже корисно. Не можна виключати того, що твоє фінансове становище або твій статус в суспільстві хтось захоче просто-напросто поексплуатувати, і не більше того. Про любов і тим більше взаємності в цьому випадку і говорити не доводиться.

"); $("#textVersion").text("Як поводитися на побаченні?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22788"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як поводитися на побаченні?