Чим прикрасити житло холостяка? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ми хочемо дати пораду холостяку – почни зі свого житла. І туди потягнуться красиві жінки.

Холостяцьке житло давно стало синонімом мало не крихітної хатини, в якій все перебуває в страшному безладді.
Звичайно, фінансові труднощі, які нерідко супроводжують життя самотнього хлопця, роблять високий стиль житла чимось проблематичним. Але хіба можна допускати, щоб дефіцит вільного місця перешкоджав твоїй дизайнерські творчості?

Пропонуємо кілька відносно нескладних способів, як зробити житло молодого холостяка світлим і життєрадісним.

1. Перекрасити!
Чи не найпростіший спосіб. Почни зі світлих тонів – такі кольори створюють ілюзію більшого життєвого простору. При цьому бажано, щоб стеля була приблизно на третину світліше стін. Це неодмінно «підніме» стелю і збільшить обсяг кімнати. Використовуй акрилові фарби – вони відносно недорогі, прості в застосуванні і не пахнуть, що робить їх ідеальним вибором.

2. Забезпеч себе великою шафою
Краще всього, якщо ти зумієш максимально приховати цей елемент від очей своїх гостей. При цьому шафа має бути досить просторою і зручною у розташуванні речей. Акуратно збережені предмети одягу та аксесуари забезпечать тобі відмінний зовнішній вигляд і свіжий блиск справжнього мачо.

3. Знайди універсальну меблі
Оскільки ти змушений економити на просторі холостяцької квартири, зверни увагу на вибір меблів для неї. Май на увазі, не повинно бути зайвих предметів у кімнаті, тим більше громіздких і неповоротких. Непогано було б придбати такі меблі, які легко переміщаються по кімнаті і трансформуються в різних поєднаннях – в цьому випадку у тебе з’являється можливість час від часу оживляти і урізноманітнювати кімнатний дизайн. Подумай також про меблі, які можна використовувати в самих різних випадках життя. Наприклад, купи стіл, який однаково прекрасно виконає функцію письмового та обіднього столу.

4. Прикрась стіни

Напевно, ти пам’ятаєш вираз – Одна картина коштує тисячі слів? Так от, підійди у підбору живопису для своєї квартири відповідально і мудро. Адже по тому, що зображено на настінних ілюстраціях, твої гості будуть судить про тебе самого. Звичайно, добре б придбати оригінальні полотна. Але й копії, якщо у тебе недостатньо грошей на придбання дорогих шедеврів, будуть цілком до речі – вся справа в почутті міри і смаку.

5. Додай освітлення
Ми вже згадували про те, що світлі фарби і тони твоїх стін значно збільшать ілюзію простору. Май на увазі, світле приміщення завжди виграє в порівнянні з темним, воно завжди здається більш привабливим і затишним. Тому, якщо хочеш зробити свій побут зручним і життєрадісним, не варто скупитися – зроби собі сучасне вікно, яке пропускає максимум сонячного світла, встанови декілька світильників – основних і декоративних – в самих різних куточках кімнати. І чим більше їх буде, тим краще!

"); $("#textVersion").text("Чим прикрасити житло холостяка?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22785"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чим прикрасити житло холостяка?