Храп може нашкодити стосункам? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
4 з 10 людей, що страждають від хропіння, сваряться зі своїм партнером, якому заважають спати.

Нове дослідження показало, що 41% хропущих чоловіків сваряться зі своєю «половинкою» через дискомфорт, який їй заподіюють.

Ті, кого буде хропіння, зазвичай намагаються перевернути хропущого на бік, щоб позбутися від цього шуму. 28% опитаних зізналися, що змушені переходити в іншу кімнату, щоб хоч трохи поспати.

Опитування також показало, що 27% людей, чиї партнери хропуть, більш незадоволені, 21% – постійно відчувають втому, а 17% – менш продуктивні через те, що не здатні виспатися вночі.

Приблизно 25% жінок і 40% чоловіків регулярно хропуть, в той час як майже половина людей хропе час від часу.

«Хропіння може сильно вплинути на якість сну, що, в кінцевому підсумку, може призвести до більш серйозних проблем зі здоров’ям. Люблячі партнери повинні намагатися допомогти хропущому знайти рішення цієї проблеми, а не сприймати це як покарання », – говорить доктор Кріс Ідзіковськи, директор Центру сну в Единбурзі.

"); $("#textVersion").text("Храп може нашкодити стосункам?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22765"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Храп може нашкодити стосункам?