Як уникнути травм в ліжку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Часом, в пориві пристрасті, ти забуваєш про обережність. У деяких випадках це призводить до травм. Ось перелік найбільш поширених травм під час любовних утіх і способів їх уникнути. Ознайомся, щоб не червоніти, пояснюючи запис в лікарняному бюлетені суворому начальству!

1. Найчастіше під час пристрасного сексу у чоловіків трапляється розрив вуздечки статевого члена. Рана не смертельна, але болюча і здатна відправити тебе на лавку запасних до цілковитого загоєння. При сильному розриві, може супроводжуватися рясною кровотечею, так що може знадобитися допомога фахівців. Найчастіше, подібне пошкодження відбувається під час активних фрікцій при недостатній кількості природного мастила. Попередити травму можна використовуючи лубриканти.

2. У позиції «Жінка зверху» необхідно контролювати рухи партнерки, інакше вона може захопитися і занадто різким рухом тазу скрутити шию твоєму «меншенькому». При розриві печеристих тіл статевого члена без професійної медичної допомоги не обійтися. Це пошкодження ти можеш отримати і в інших позиціях, але вже зі своєї вини – коли при амплітудному сильному поштовху ти ударяєшся пенісом в досить щільну перепону.

3. Усі позиції, які передбачають утримання партнерки на вазі, можуть призвести до перенапруження м’язів спини. Гострий біль у попереку і тимчасова непрацездатність змусять забути на час не тільки про трудові подвиги, а й про сексуальні.

4. Любителі сексу в екстремальних місцях автоматично потрапляють до групи підвищеного ризику. Стерті в кров коліна, сідниці, лікті або спини (залежно від позиції), синці, удари і розтягнення, пісок і дрібне сміття в найбільш інтимних місцях, укуси комах і алергічна реакція на рослини – це найменша і нешкідлива частина того, що може статись з тобою не в ліжку. Намагайся організувати максимальний комфорт і безпеку. У непристосованому місці твоїм ворогом може стати будь-який предмет, а банальна втрата рівноваги – привести до травми хребта. Любиш свіжі і гострі відчуття? Бери приклад зі спортсменів-екстремалів, які уважно вивчають місце своїх майбутніх перемог.

5. На тлі всього вищепереліченого укуси і подряпини, отримані при оральному сексі, здаються просто дрібницею. Однак не варто недооцінювати їх небезпеку. Мікрофлора рота серйозно відрізняється від мікрофлори геніталій і їх взаємодія далека від дружби. Щоб уникнути запальних процесів у пошкоджених місцях, оброби їх антисептиком, відповідним для чутливої ​​шкіри інтимних зон.

Сподіваємося, що наш заклик бути обережніше, не відмінив твої плани на романтичні вихідні, і ти проведеш їх з користю для тіла!

"); $("#textVersion").text("Як уникнути травм в ліжку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22768"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як уникнути травм в ліжку?