Чому потрібно подружитися з блейзером? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Якщо ти задумався, чи купувати блейзер, прислухайся до кількох порад: чому це зробити все ж варто.

Чоловіча мода, як здається на перший погляд, не може похвалитися такою різноманітністю стилів, як жіноча. Але це тільки на перший погляд. У чоловіків теж є свої стильові козирі. Наприклад, сьогодні ти можеш надіти блейзер, який лише дуже віддалено нагадує класичний піджак – донедавна чи не єдиний варіант верхньої частини чоловічого костюма.

Втім, ти, напевно, хочеш дізнатися, навіщо тобі все це треба, чи не так? Ось тобі перші три причини.

По-перше, це дуже по-чоловічому

Найкращі мужні хлопці світу майже завжди носять який-небудь піджак. Між іншим, багато жінок розглядають стильний блейзер як свого роду довідку про зміст тестостерону в чоловічому організмі. І якщо ти не віриш, що справа тут не тільки в турботі чоловіків про свій зовнішній вигляд, запитай про це у жінок.

По-друге, блейзер приховує твою любов до пива і піци

Блейзер певного покрою може створити чоловікові який завгодно новий силует. І навіть, як кажуть, в спортзал не ходи. Чисті й чіткі лінії приховають і очевидне пузо, і в’ялі передпліччя, та інші недоліки фігури.

По-третє, блейзер відмінно поєднується з іншим одягом

Це один з небагатьох предметів чоловічого гардероба, який відмінно збігається і з чорною краваткою-метеликом, і з простою футболкою. Одним словом, можливості тут безмежні. Єдина умова – блейзер не повинен бути занадто старим і заношеним до дірок.

"); $("#textVersion").text("Чому потрібно подружитися з блейзером?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22771"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery)



 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому потрібно подружитися з блейзером?