Як добитися успіху? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Знаєш, що повинен уміти справжній переможець? Витягувати позитив з будь-якого негативу. Не знаєш, як? Ми підкажемо.

Багатозадачність? 

Так уже влаштований твій мозок, що повноцінно працювати більш ніж над одним завданням він не може. Ми знаємо, що на пробіжці відмінно думається про ділові та технічні питання, але якщо ти біжиш не заради релаксу, а на результат – будь добрий, викинь з голови все, крім бігу.
 
Виконав завдання на 100%?

Хочеш домогтися успіху? Ти повинен прагнути не до виконання запланованого, а до перевиконання плану. Формулюй справи у списку завдань так, щоб налаштуватися на подолання. Не пиши «Пробігти стільки-то кілометрів» – пиши «Я пробіжу кілометр після того, як відчую, що бігти більше немає сил». Не плануй зробити Х повторів – плануй виконати два повтори після того, як настане м’язова відмова.

Успіху домагаються поступово

Не приходить до фінішу той, хто не бере участі у змаганнях. Переживаєш, що не зможеш показати хороший результат в аматорському марафоні або велогонці? Запишись на захід, до якого залишається багато часу, і зосередься на підготовці, а не на пошуках відмазок, чому ти не зможеш брати участь.

Здоров’я – твоє все

Тренування (звичайно, в розумних межах) – це не трата часу, а інвестиція. Від твого гарного самопочуття залежить надто багато – твої фінанси, твоя сім’я, твоє відчуття щастя, в кінці кінців. Бути у формі – це не розкіш, а необхідність. Стався до фізкультури, як до засобу досягнення більш амбітних цілей, і у тебе відразу зникне бажання пропускати тренування.

Розпізнай і використовуй

Негативні емоції шкодять фігурі – гормон стресу кортизол може стимулювати жирові відкладення в організмі. Тому замість того, щоб даремно сердитися на щось або кого то, краще направ енергію в інше русло – в спортзал.

Свобода вибору

Пам’ятай, що ти і тільки ти відповідаєш за себе, своє життя, свій вибір. Якщо ти викладаєшся в спортзалі – це твій вибір. Якщо ти забив на тренування – це ти, і тільки ти позбавляєш себе можливості додати заповітний сантиметр до біцепсу або зігнати жир з кубиків на животі.

Солодка безкровна помста

Пам’ятаєш училку, яка говорила, що з тебе нічого путнього не вийде? А свою колишню, яка вважала тебе невдахою? Дуже добре, тоді примусь їх працювати на твій успіх. Добийся того, що вони вважали недосяжним для тебе, і забудь про їх існування назавжди.

Ти відповідаєш за все

Важлива не ситуація, в якій ти опинився, а те, як ти вийдеш з положення. І виходів може бути тільки два – перемога або поразка. А тепер дій!

"); $("#textVersion").text("Як добитися успіху?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22759"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як добитися успіху?