Похід по магазинах може покращити фігуру? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Похід по магазинах може вдарити по фінансам, але натомість це принесе чималу користь твоїй фігурі.

Для свого експерименту британські вчені запросили 20 добровольців. Їх попросили носити з собою крокомір щоразу, коли ті виходили в магазин за покупками. До уваги бралися не тільки тривалі походи за одягом, але і звичайне відвідування супермаркету, з метою придбати продукти харчування.

В результаті, вчені помітили, що добровольці, в середньому, ходили в магазин 2 рази на тиждень, і витрачали на це близько 2-х годин. Відповідно до підрахунків вчених, на рік людина може пройти приблизно 334 км, лише сходивши за покупками. При цьому, спалюється близько 15000 кал.

Дослідники вважають, що подібний шопінг може стати відмінним способом спалювати калорії для тих, хто не може знайти час на відвідування залу, але з радістю ходить по магазинах.

"); $("#textVersion").text("Похід по магазинах може покращити фігуру?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22762"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Похід по магазинах може покращити фігуру?