ТОП-10 причин розпочати кататися на велосипеді PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Нарешті весна прийшла не тільки на календарі, а й на вулиці відчутно потеплішало. Пора діставати велосипед, а якщо його ще немає, то обов’язково обзавестися, і вперед на велопрогулянки!

Їзда на велосипеді приносить величезну користь нашому організму.

Ось тобі десять причин, з яких варто внести у своє життя велосипедні прогулянки:

1. Їзда на велосипеді зміцнює м’язи ніг, підвищує загальну фізичну витривалість.

2. Велопрогулянки поліпшують діяльність дихальної та серцево-судинної систем.

3. Тривалі велосипедні поїздки збагачують кров киснем, який у свою чергу надходить до всіх життєво-важливих органів.

4. Під час поїздок на свіжому повітрі наші легені починають працювати на повну силу. Для людей, що палять велосипедні прогулянки особливо корисні. Посилена аерація легенів у процесі катання, звільняє організм від шкідливих токсичних речовин, які людина отримує під час паління.

5. Велосипедна їзда підвищує і зміцнює імунітет.

6. Катання на велосипеді відмінно тренує вестибулярний апарат.

7. Їзда на велосипеді особливо корисна для чоловіків, як профілактика аденоми, адже в процесі катання поліпшується кровообіг малого таза.

8. Велосипед допоможе людям, які націлені на схуднення, адже такі поїздки спалюють жир у великих кількостях і прибирають жирові відкладення. Але для досягнення видимого ефекту велопрогулянки повинні бути регулярними і тривалими – близько години.

9. Їзда на велосипеді тренує очний м’яз. Погляд часто фокусується на предметах, які розташовані на різних відстанях, а це дуже корисно для очей. Також знижується ризик виникнення короткозорості.

10. І звичайно ж велопрогулянки приносять величезний заряд енергії, позитивний настрій, допомагають справлятися зі стресом і відволікають від повсякденних турбот.

Щоб їзда на велосипеді приносила всю перераховану вище користь, кататися потрібно, дотримуючись деяких правил:

- Перед поїздкою необхідно відрегулювати сидіння і кермо під себе;

- Починати кататися тільки через 20-30 хвилин після їжі;

- Перед їздою зробити розминку: можна зробити кілька присідань, щоб розігріти суглоби;

- Дуже інтенсивна їзда може негативно позначитися на колінних суглобах, адже йде велике навантаження. Щоб уникнути цього, слід робити перерви на недовгий відпочинок або їздити в помірному темпі, щоб не навантажувати свої суглоби;

- Під час їзди не забувати пити негазовану чисту воду, щоб підтримувати водний баланс в організмі. Найкраще підійде мінеральна негазована вода;

- Щоб уникнути травм і падінь, перед тим, як сісти на велосипед, необхідно перевірити гальма, якщо потрібно, то підкачати шини.

"); $("#textVersion").text("ТОП-10 причин розпочати кататися на велосипеді" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22756"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП-10 причин розпочати кататися на велосипеді