Незвичайний дизайн нігтів в стилі френч PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Дизайн нігтів френч - це друга назва французького манікюру, що відбулося від англійського слова “French” – французька. Це один з найпопулярніших видів манікюру за останні кілька років. Він універсальний, простий у виконанні і створює ефект здорових, доглянутих нігтів.

Дизайн нігтів френч

Класичний дизайн нігтів френч – це білі кінчики і бежеве, кремове або рожеве підставу нігтьової пластини. Він був придуманий в 1976 році компанією ORLY спеціально для голлівудських актрис, для того щоб їм не доводилося постійно міняти манікюр, надягаючи нові костюми. Універсальність френча швидко оцінили всі жінки, і він знайшов світову славу.

Сьогодні френч найпопулярніший вид дизайну натуральних і нарощених нігтів. Класичний френч з білими кінчиками – виглядає одночасно просто, але при цьому ошатно. Він робить ручки жінки більш витонченими, стрункими і доглянутими. Також сьогодні з’явилося безліч модифікацій френча – кольоровий, місячний, геометричний, фан-френч, міленіум-френч і т.д.

Всі ці види дизайну об’єднує одне – кінчик нігтя оформляється кольором або декором, а інша частина нігтя має натуральний вигляд або контрастний відтінок.

На натуральних нігтях дизайн нігтів френч створюється за допомогою лаку для нігтів. Класичний френч – це білий кінчик і бежеве або рожеве підставу.

Оформити кінчик нігтя можна як від руки, так і за допомогою спеціального трафарету. Для початку підготуйте нігтики: зніміть старий лак, зробіть ванночку, видаліть кутикулу і підпиляєте нігті. Потім нанесіть безбарвний лак основу і намалюйте білу смужку по краю нігтя. Коли лак підсохне, нанесіть напівпрозорий бежевий, рожевий або безбарвний лак.

"); $("#textVersion").text("Незвичайний дизайн нігтів в стилі френч" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22668"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Незвичайний дизайн нігтів в стилі френч