Як не переїдати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Не тільки канцерогени або масло триденної давності погано впливають на твій шлунок у фастфудах: вчені з США відкрили ще одну таємницю.

Оформлення закладів фаст-фуду впливає на апетит їх відвідувачів. Такий висновок зробили вчені Університету Джорджії і Університету Нью-Йорка.

Дослідники стверджують, що соковиті яскраві фарби в декорі популярних закусочних плюс гучна музика і шум у цих закладах змушують клієнтів замовляти собі страв більше і поситніше. У результаті відвідувачі таких точок швидкого харчування піддаються переїданню і подальшому ожирінню.

Фахівці підрахували, що енергетична надбавка при живленні в строкатих фаст-фудах в середньому становить 175 калорій. Саме на стільки менше калорій випробовувані отримували, замовляючи страви в закусочних і кафе, декорованих в одній колірній гаммі і які пропонують своїм гостям спокійний джаз або музичну класику.

Дослідники звернули увагу, що в Обжорний закладах переважають червоний і жовтий кольори і вони яскраво освітлені. Усього цього, як правило, немає в більш дорогих ресторанах.

Експерти розуміють, що власникам фаст-фудів марно давати будь-які рекомендації з оздоровлення меню їх закусочних – вони навряд чи будуть робити щось, що зменшить їх прибуток. Але напрацювання вчених з Джорджії і Нью-Йорка можна застосувати на практиці, наприклад, на власній домашній кухні.

"); $("#textVersion").text("Як не переїдати?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22408"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не переїдати?