Як довго жити? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Всього п’ять правил від учених з Каліфорнії зможуть зробити з кожного чоловіка довгожителя.

Про думку американських вчених з Каліфорнійського університету, якщо строго слідувати всього п’яти основним і нехитрим правилам, то можна продовжити своє життя, навіть незважаючи на деякі серйозні захворювання, наприклад, цукровий діабет. В якості дослідження вони протестували 16 тис. осіб – 15 тис. здорових людей і тисячу хворих на діабет.

Правда, щоб ці правила запрацювали, необхідно головне – відмовитися від ліні, настільки властивої сучасній людині. Адже всі ці принципи передбачають певні зусилля в боротьбі з власними приємними слабкостями.

Суди сам. Головні принципи, які були озвучені в доповіді на Всесвітньому діабетичному конгресі в Монреалі (Канада), включають: фізичну активність, відмову від куріння, здорове харчування, помірне споживання алкогольних напоїв (1-2 порції на тиждень), підтримка нормальної ваги тіла. Причому серед цих п’яти пунктів найефективнішим виявилася фізична активність.

Дослідження каліфорнійських вчених встановило, що проходження даних принципів призводить до зниження передчасної смертності серед хворих на діабет на 15 відсотків, а серед здорових людей – на 18 відсотків. Серед тих же, хто ну дуже суворо дотримувався всіх зазначених правил здорового способу життя, смертність і зовсім знизилася на 58 відсотків!

"); $("#textVersion").text("Як довго жити?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22411"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як довго жити?