Чому бувають невдалі стосунки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Порядок в будинку – яблуко розбрату між тобою і твоєю подругою.

Дослідники з Канзаського державного університету вивчили більше 450 пар, які живуть разом. Їм вдалося з’ясувати, що різне розуміння фрази «порядок у домі» стає причиною частих конфліктів і незадоволеності у відносинах. Кажучи іншими словами, ти сприймаєш порядок не так само, як вона, і це може поставити під удар благополуччя ваших відносин.

Спори з причини чистоти в будинку – не новина. Якщо для тебе брудна тарілка в раковині і кілька розкиданих пар шкарпеток по квартирі – не причина для хвилювання, то для неї це може стати справжньою трагедією.

З часом, ваші відносини можуть зруйнуватися через повсякденні конфлікти на грунті чистоти. Їй буде здаватися, що ти мало уваги приділяєш її потребам, а ти будеш відчувати постійний тиск і невдоволення з її боку.

«Якщо ти відчуваєш, що проблема набирає вселенських масштабів – її варто обговорити. Наприклад, ти можеш сказати: я розумію, що інакше ставлюся до порядку в будинку, ніж ти, давай спробуємо відшукати золоту середину », – радить автор дослідження Сара Рефоржіт.

"); $("#textVersion").text("Чому бувають невдалі стосунки?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22384"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому бувають невдалі стосунки?