Як зміцнити стосунки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Відчуваєш, що твої стосунки з дівчиною рухаються до фіналу? Без паніки! Є кілька надійних способів, які допоможуть зберегти ваші трепетні почуття.

Свіже дослідження китайських вчених показало, що спільні поїздки на роботу допоможуть тобі і твоїй дівчині пережити кризу відносин.

Але якщо твоя робота знаходиться на іншому кінці міста і вам з коханою не по дорозі, а храм ваших відносин потребує як мінімум косметичного ремонту? Скористайся нашими порадами!

Загальні теми для жартів

Сміх – твоя секретна зброя! Спогади про курйозні ситуаці, в які ви разом потрапляли, принесуть більше задоволення, ніж сміх над жартом, зрозумілим тільки лише тобі одному. Принаймні, в цьому нас запевняють вчені з Державного університету Аппалачів. Але є одна умова: сміятися треба над незграбними або не зовсім приємними моментами, які з часом перетворилися на ваші загальні хороші спогади. Та й ностальгія про минуле теж не зашкодить.

Подвійне побачення

Дружба з іншими закоханими парами допоможе зміцнити ваші відносини, за даними нового дослідження вчених з Мерілендського університету. Вся справа в тому, що твоя дівчина або дружина в новому оточенні може відкритися з нового боку, і почне по-новому тебе залучати. Також спостереження за іншими парами може дати тобі приклад для наслідування (як вони без слів розуміють один одного) або показати, як себе не варто вести (їх постійні сварки).
 
Роби їй компліменти

Навіть трохи твоєї уваги посприяє вирішенню багатьох проблем. Вчені Національного інституту охорони здоров’я Великобританії спостерігали за 373 подружніми парами протягом чверті століття (так-так, цілих 25 років). Їм вдалося виявити, що найбільш щасливими були ті сім’ї, в яких подружжя регулярно надавали один одному навіть невеликі знаки уваги.

Даруючи компліменти своїй подрузі, ти даси їй зрозуміти, що вона для тебе важлива.

Обговорюй з нею «глобальні» теми

Коли востаннє ти говорив зі своєю коханою про щось, крім дітей, роботи чи дому?

Цікався такими аспектами її життя, як друзі, її настрій, мрії, цінності і страхи. таким чином, тобі вдасться зробити ваші відносини краще, запевняють дослідники з Національного інституту здоров’я. Їх експеримент показав, що 98% щасливих пар знають практично всі один про одного.

Запитай її про найщасливіший день у її житті, про її улюблені кінофільми або хобі, яким вона захоплювалася в дитинстві.

Спільний відпочинок від повсякденності

Запропонуй їй провести спільні шалені вихідні. Адже дуже часто саме повсякденна рутина псує ваші відносини.

Сходіть до музею, в туристичний похід або візьміть уроки катання на водних лижах. Постарайся все продумати й організувати, і результат не змусить себе довго чекати.

"); $("#textVersion").text("Як зміцнити стосунки?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22388"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зміцнити стосунки?