Як повернути її пристрасть? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
За даними нових досліджень стало відомо, що під час тривалих відносин сексуальний потяг жінок щомісяця падає на 0.02%, в той час як тяга чоловіка залишається незмінною. Сексопатологи дають кілька цінних порад, що потрібно робити, якщо ти не хочеш, щоб твоя подруга охолола до тебе остаточно.
Не ігноруй її присутність

«Чоловіки, які перебувають у тривалих відносинах, перестають робити компліменти своїй партнерці з приводу її привабливості. Щоб дівчина хотіла зайнятися сексом, їй необхідно почуття власної гідності », – говорить Йен Кернер, сексопатолог і автор книги« Як змусити її відчути оргазм »(« She comes first »).

«Ця проблема легко вирішується: щодня дарі їй по кілька компліментів, давши зрозуміти, що вона сексуальна», – говорить Кернер.

Не тисни на неї

«Не питай її про оргазм. Сконцентруйся і продовжуй приносити їй задоволення », – радить Марні Робінсон, автор книги« Отруєна стріла Амура »(« Cupid’s Poisoned Arrow »). «Хороший секс залежить від гармонійного єднання тіл і чуттєвої насолоди, а не від кількості отриманих оргазмів», – стверджує Робінсон.

Не використовуй досвід, набутий на порносайтах

Дикий секс – це відмінно, але ще краще, якщо він – не просто плід уяви. Кажучи іншими словами, забудь все, чому тебе навчили порнофільми.

«Якщо ти бачив подібні рухи у фільмі для дорослих, це ще не означає, що вони принесуть несамовите задоволення на практиці», – говорить Робінсон. Саме час пізнати всю красу місіонерської пози.
 
Не забувай її цілувати

«Коли чоловік перебуває у тривалих відносинах, він перестає надавати значення прелюдії, концентруючись тільки на сексі. Але жіноче бажання зайнятися сексом не схоже на світ, який можна просто взяти і включити », – запевняє Кернер. Трохи близькості, начебто обіймів або поцілунків, налаштують її на потрібний лад. «Але не варто розраховувати, що вона заведеться моментально», – говорить Кернер.

"); $("#textVersion").text("Як повернути її пристрасть?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22392"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як повернути її пристрасть?