Як позбутися храпу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Улюблена скаржиться, що ти вже дістав її своїм вічним хропінням? Запитай британських фахівців, що потрібно робити.

Британські вчені з Національної служби охорони здоров’я встановили, що побороти таке неприємне явище, як хронічний хропіння, можна просто полоскотавши підборіддя.

Однак на банальній констатації цього факту вони не зупинилися і розробили спеціальний електронний пристрій, який зробить за жертву хропіння всю тяжку роботу. Оригінальний девайс під’єднується за допомогою двох електродів до шиї під щелепою з двох сторін. Як тільки м’язи з приходом сну занадто розслабляються, і людина починає хропіти, пристрій генерує невеликий електричний розряд, який по відчуттях нагадує лоскіт.

Механіка цієї процедури пояснюється наступним чином. Як тільки м’язи в горлі розслабляються, м’які тканини перекривають вільне проходження повітря, порушуючи тим самим нормальне рівномірне дихання людини. Повітря, в свою чергу, намагається пробитися крізь виниклу перешкоду, виробляючи хропучі звуки.

Пристрій, розроблений британськими вченими, як раз і покликаний своїми мінімальними електророзрядами трохи напружувати м’язи глотки. Таким чином відбувається звільнення проходу для повітря, і хропіння зникає.

Ми сподіваємося, що сила струму в пристрої не почне раптово змінюватися у бік підвищення – бо тоді вже точно не похрапиш.

"); $("#textVersion").text("Як позбутися храпу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22342"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як позбутися храпу?