Що потрібно їсти на сніданок? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Не секрет, що корисний сніданок для чоловіків кожен розуміє по своєму. Mи вирішили розібратися – так яким він має бути?

Сніданок – це найважливіша трапеза за весь день. Він дає заряд енергії на саму продуктивну частину дня – з ранку і до обіду.
Багато зараз свідомо відмовляються від ранкового прийому їжі. «Не встигаю снідати», «вранці немає апетиту» – це не привід не їсти вранці взагалі, особливо, якщо ти інтенсивно працюєш вдень, неважливо в якій сфері. Рясний і корисний сніданок для чоловіків – запорука того, що сили не покинуть тебе протягом дня, в найважливіші моменти твоєї роботи.

Вчені вважають, що найкорисніший сніданок для чоловіка – білковий. Тобто, в ньому повинні бути присутніми продукти, що містять протеїн, наприклад, яйця, сир (у тому числі і м’який), горіхи, курка, нежирна яловичина. Ці продукти не тільки відмінно насичують, але і притуплюють відчуття голоду на весь день. Щільний сніданок – це панацея від того, що до обіду ти будеш готовий з’їсти слона.

Ні в якому разі сніданок не повинен бути жирним, так як замість насичення ти отримаєш тяжкість в шлунку. Якщо продукти, що містять білок, приїлися, можна чергувати їх складними вуглеводами. Вуглеводні сніданки корисні, оскільки дають енергію на весь день. Крім того, вважається, що вуглеводи треба їсти вранці, тоді вони краще засвоюються.

Складні вуглеводи містяться в кашах – вівсяні, гречані, перлові. Їх можна доповнити фруктами або медом в розумній кількості. Мюслі – теж хороший варіант вуглеводного сніданку. Білково-вуглеводний сніданок теж можливий. Наприклад, можна поєднувати сир з фруктами, сир з овочами, мюслі з кефіром або робити смузі з банана з молоком.

Варіантів сніданків досить багато, вибір залежить лише від твого смаку. Оскільки снідати треба обов’язково, постарайся зробити це своєю хорошою звичкою – дивись, і вийде.

"); $("#textVersion").text("Що потрібно їсти на сніданок?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22345"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що потрібно їсти на сніданок?