Як часто можна їсти фастфуд? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Харчуючись у фастфудах, цілком можна зберегти здоров’я. Як? Дотримуючись правильного дозування.

Майже кожна страва фастфуду містить продукти, які несумісні між собою. У більшості випадків продукти які там використовуються мають дуже низьку якість і йдуть рука об руку з газованими напоями, які буквально вбивають організм людини.

Отже, як часто можна їсти фастфуд, щоб це не занадто сильно відбилося на здоров’ї?

Гамбургери

Один гамбургер містить близько 257 калорій. Він містить половину добової норми солі. М’ясо гамбургерів може містити канцерогени, що викликають ракові захворювання. Надмірне вживання такої їжі завдасть значної шкоди ваші серцево-судинні, травні, сечовидільні та нервові системам.

Безпечна кількість: максимум 1 гамбургер в 2 тижні

Картопля фрі

Одна порція містить близько 340 калорій. 100 г картоплі фрі містить 8 грамів транс-жирів неприродного походження. Вони підвищують рівень холестерину в крові і сприяють серцево-судинним захворюванням. Враховуючи жирність картоплі, яка смажиться у великій кількості олії, в занадто великій кількості вона також може призвести до діабету.

Безпечне кількість: максимум 1 порція (250 г) на тиждень

Піца

Одна порція містить 450 калорій. Зазвичай піци робляться з ковбасами замість м’яса або морепродуктами. А про сумнівний зміст ковбас ми всі начулися. Наприклад, вони не мають ніяких природних білків. Регулярний дефіцит білка уповільнює зростання у дітей, а також може викликати проблеми з м’язами і серцем.

Безпечне кількість: максимум 1 штука на тиждень

"); $("#textVersion").text("Як часто можна їсти фастфуд?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22349"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як часто можна їсти фастфуд?