Як вилікувати облисіння? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чергове відкриття американських учених зайвий раз доводить – організм людини здатний лікувати себе сам, без пігулок і уколів.

Вчені-медики виявили в людському організмі ліки, здатні ефективно боротися з облисінням.

Мова йде про білок ламінін 511, який посилає сигнал цибулинам волосся про початок нового циклу росту волосся. Дослідники з Бостонського університету (США), що виявили даний протеїн, переконані, що їх відкриття дозволить фахівцям у результаті розробити ефективний метод боротьби з облисінням.

За їх даними, Ламінін 511 виробляється у верхніх шарах шкіри, а потім проникає вглиб шкірного покриву і активізує ріст волосся.

Співробітники кафедри дерматології медичного факультету Бостонського університету вважають, що майбутні методики з використанням відкритого ними білка також допоможуть людям, чий волосяний покрив постраждав від хіміотерапії і травм голови.

"); $("#textVersion").text("Як вилікувати облисіння?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22352"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вилікувати облисіння?