Як вибрати аромат для ділового стилю? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Одягаючи строгий брючний костюм і начищені до блиску черевики, переконайся, що твій запах повністю відповідає одягу.

1. Не обирай занадто солодкі аромати, які можуть викликати у твого співрозмовника приступ легкої нудоти. Якщо тобі подобаються нудотні і важкі аромати, спробуй знайти компроміс. Наприклад, вибери парфум з нотами імбиру або мускатного горіха.

2. Якщо ти часто проводиш час в тісному колі колег, зроби вибір на користь нейтрального аромату, композиція якого не будується на важкому і багатому шлейфі.

3. Щоб пахнути добре і ненав’язливо, достатньо лише двох «пшиків» туалетної води. Нанеси аромат на точки на тілі, де прощупується пульс (зап’ястя, шия, груди). Якщо ти поспішаєш на зустріч, надушилися завчасно, не роби цього безпосередньо перед дверима офісу. Можливо, твій співрозмовник не готовий до парфумерної атаки.

4. При купівлі туалетної води переконайся, що разом з нею продається супроводжуюча лінійка доглядаючих засобів: гель для душу, лосьйон після гоління і дезодорант. Так аромат буде звучати сильніше і оригінальніше.

5. Чоловікам, які обіймають керівні посади, зазвичай радять вибирати аромати з тютюновими або деревними нотами, а також з мотивами східних пряностей і ванілі. А ось спортивним хлопцям, які ведуть активний спосіб життя, йдуть більш легкі запахи з цитрусовими відтінками.

"); $("#textVersion").text("Як вибрати аромат для ділового стилю?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22323"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery)



 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як вибрати аромат для ділового стилю?