Розмір має значення? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Дослідження показало, що чоловіки з великим пенісом більше приваблюють жінок.

Жінки можуть скільки завгодно говорити про те, що в чоловікові їх, в першу чергу, привертає розум, харизма або навіть гроші. Але правда куди більш цинічна: головне – розмір члена.

Нове дослідження показало, що жінки ХХІ століття набагато більше схожі на своїх далеких предків, ніж спочатку передбачалося. Хоча б тому, що розмір статевого члена чоловіка як і раніше грає ключову роль в залученні жіночої уваги.

Вчені показали 100 учасницям експерименту оголених чоловіків з різною комплекцією і довжиною пеніса. Жінки назвали більш привабливими тих чоловіків, у яких розмір члена був середнім і більше середнього.

Раніше вчені намагалися довести, що розмір статевого члена не має істотного значення. Дослідники також вважають, що пристрасть жінок до великих пенісів, можливо, вплинуло на еволюцію його форми і розміру.

"); $("#textVersion").text("Розмір має значення?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22335"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Розмір має значення?