Що шкодить сексуальному життю? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Мляве сексуальне життя? Виною тому стос паперів на твоєму столі!

Чим більше у тебе роботи, тим вищий шанс проблем з сексуальним життям, говориться в дослідженні, опублікованому в журналі «Journal of Sexual Medicine».

Дослідники проаналізували зв’язок між стресом і сексуальним життям, і з’ясували, що жорсткий графік роботи (з 9.00 до 17.00) може послабити твоє лібідо і навіть призвести до передчасної еякуляції, вдобавок до решти проблем сексуального характеру.

Налагодивши відносини з дружиною і дітьми, ти позбавиш себе від подібних труднощів, навіть якщо на роботі повний «завал».

«Чоловікові необхідно відчувати підтримку з боку родини, тоді у нього не будуть виникати проблеми з ерекцією», – стверджує автор дослідження Олександр Стулхогер, доктор філософських наук, професор соціології в Університеті Загреба в Хорватії.

"); $("#textVersion").text("Що шкодить сексуальному життю?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/22268"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що шкодить сексуальному життю?